„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz zwiózł pierwsze bele siana. Fani zastanawiają się nad jedną kwestią [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz przy swoim ciągniku

Rolnicy. Podlasie

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz zwiózł pierwsze bele siana. Fani zastanawiają się nad jedną kwestią [WIDEO]

2023-06-20 18:42

Andrzej z Plutycz pierwszy raz w 2023 roku zwiózł z pola bele siana. Najnowsze nagranie na kanale „Gienek i Andrzej Plutycze” komentują fani serialu „Rolnicy. Podlasie” i zastanawiają się nad jedną kwestią. O co chodzi?

Andrzej z Plutycz spełnił swoje marzenie

Andrzej z Plutycz od początku 2022 roku mocno pracował na to, aby jego kanał na YouTubie „Gienek i Andrzej Plutycze” osiągnął 100 tys. subskrybentów. I w końcu w połowie czerwca 2023 r. ten cel udało się osiągnąć. Co teraz? Andrzej z Plutycz z tego tytułu obiecał swoim fanom niespodziankę, dlatego teraz czekamy na reakcję rolnika spod Bielska Podlaskiego.

Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” zwozi bele siana

Na pewno najnowszy materiał na kanale „Gienek i Andrzej Plutycze” nie jest tą zapowiedzianą niespodzianką Andrzeja Onopiuka. Bohater serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” postanowił wykorzystać upały z początku czerwca i to, że siano już przeschło. W najnowszym nagraniu widzimy, jak Andrzej z Plutycz przewiózł bele do stodoły. A konkretnie jedną belę, którą wiózł ciągnikiem z pola do stodoły.

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” mają pytanie do Andrzeja z Plutycz

Fani Andrzeja z Plutycz w komentarzach bardzo zdziwili się, że rolnik pojedynczo wozi bele. W jednym z komentarzy pod filmem czytamy:

Siema Andrzej. Powiedz czy ty czasem nie zapomniałeś ze masz przyczepy?

Podobnych pytań znalazło się pod materiałem więcej. Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” wielokrotnie podkreślili też ten fakt, że Andrzej z Plutycz bezmyślnie jeździ z jedną belą od pola do stodoły. Łatwiej byłoby dołączyć do pracy przyczepę. Tak byłoby sprawniej i ekologiczniej.

Andrzej z Plutycz - wiek i wykształcenie