Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu zaskoczył widzów? „Nie ma się do czego przyczepić!”

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz na polu

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu zaskoczył widzów? „Nie ma się do czego przyczepić!”

2023-05-24 15:34

Andrzej z Plutycz konsekwentnie zmierza ku realizacji swojego celu na YouTube. Mężczyzna znany z serialu „Rolnicy. Podlasie” regularnie odsłania kulisy życia na wsi. Tym razem zaskoczył nawet swoich fanów! O co chodzi?

Andrzej z Plutycz na YouTube

Andrzej z Plutycz to najpopularniejsza postać z serialu „Rolnicy. Podlasie”. Mężczyzna z województwa podlaskiego, zamieszkały w miejscowości pod Bielskiem Podlaskim nieustannie dba o swoich fanów i co weekend odsłania kulisy z życia na wsi. W ostatnim odcinku na swoim kanale na YouTube Andrzej Onopiuk pokazał oborywanie ziemniaków.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz ponownie walczy z błotem. „Pasjonujący odcinek” [WIDEO]

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz zaskoczył widzów

W najnowszym materiale Andrzej z Plutycz wyjechał na pole w celu oborywania ziemniaków. Wcześniej jednak rolnik musiał zaczepić sprzęt na ciągnik. Fani rolnika z Podlasia w większości uznali, że z odcinka wieje nudą, bo nic niezwykłego się w nim nie dzieje. Andrzej z Plutycz przyzwyczaił już do tego, że zawsze coś nietypowego może się zdarzyć podczas kręcenia materiału, a tutaj internauci przyznali, że nie ma się do czego przyczepić.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnicy. Podlasie”. Plaga w Plutyczach! Andrzej Onopiuk wysłucha rad Bogdana? [WIDEO]

Obietnica Andrzeja z Plutycz

Na koniec odcinka bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” złożył niezwykłą obietnicę. Otóż na kanale „Gienek i Andrzej Plutycze” jest już prawie 100 000 subskrybentów, a Andrzej z Plutycz obiecał wielką niespodziankę po uzyskaniu takiej liczby. Co to będzie za niespodzianka? Macie jakiś pomysł?

Rolnicy. Podlasie. Geodeci w domu Andrzeja i Gienka. Co planują rolnicy?