Gienek i Andrzej z Plutycz wzięli się za naprawę kosiarki. Jak poszło bohaterom serialu „Rolnicy. Podlasie”?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Gienek i Andrzej z Plutycz

Rolnicy. Podlasie

Gienek i Andrzej z Plutycz wzięli się za naprawę kosiarki. Jak poszło bohaterom serialu „Rolnicy. Podlasie”?

2023-06-19 9:44

Andrzej z Plutycz w końcu zanotował wielki sukces! Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” wspólnie z ojcem Gienkiem Onopiukiem wziął się za naprawę kosiarki. Rolnicy spod Bielska Podlaskiego otrzymali ją rok temu. Fani Andrzeja z Plutycz nie kryją zaskoczenia, że mężczyźnie w końcu coś udało się samemu naprawić w gospodarstwie. Sprawdźcie te komentarze!

Andrzejowi z Plutycz już naprawdę niewiele brakuje do uzyskania 100 tys. subskrypcji kanału „Gienek i Andrzej Plutycz”. Rolnik z województwa podlaskiego regularnie zamieszcza tam materiały przedstawiające nieznane do tej pory sceny z życia na wsi. Ostatnim filmem Andrzej z Plutycz bardzo zaskoczył swoich fanów i sprawił, że w komentarzach posypały się pochwały. Co zrobił gwiazdor serialu „Rolnicy. Podlasie”?

CZYTAJ TAKŻE: Andrzej z Plutycz w końcu zrobił to sam! Jaką pracę wykonał gwiazdor produkcji „Rolnicy. Podlasie”?

Andrzej z Plutycz w końcu osiągnął sukces!

W najnowszym materiale widzimy, jak Andrzej z Plutycz podejmuje się wyzwania naprawy nowej kosiarki, którą rolnik otrzymał przed rokiem. Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” z rozbrajającą szczerością przyznał, że sam popsuł sprzęt podczas koszenia i teraz musi naprawić urządzenie przed tegorocznymi sianokosami. Naprawa polegała na wymianie pasków, które Andrzej z Plutycz zerwał podczas koszenia wysokiej i gęstej trawy. I chociaż mężczyźnie pomógł Gienek Onopiuk, to o dziwo udało im się naprawić kosiarkę.

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” zachwyceni Andrzejem z Plutycz

Andrzej z Plutycz, choć z wykształcenia technik-mechanik, przeważnie ma problemy z urządzeniami mechanicznymi w swoim gospodarstwie, dlatego w komentarzach pod najnowszym filmem dominują pochwały fanów serialu "Rolnicy. Podlasie".

Andrzej wreszcie zrobiłeś ci sam tak trzymaj . Pozdrawiam

Brawo Andrzej. Trochę opornie ale jakoś poszło. Najważniejsze są szczere chęci.No i w końcu zrobiłeś coś sam ,bez ,,fachowca" Waldka.

Prawdziwy mechanizator.

Co by nie mówić widać duży postęp u andrzeja.

CZYTAJ TAKŻE: „Rolnicy. Podlasie”. Walek znowu przyjdzie z pomocą Gienkowi i Andrzejowi. Demolka w Bronowie [WIDEO]

Andrzej z Plutycz w nowym sezonie „Rolnicy. Podlasie”

Jeszcze więcej przygód Andrzeja z Plutycz i jego ojca Gienka możecie oglądać w serialu „Rolnicy. Podlasie". Emisja każdą w niedzielę o 20:00 w telewizji FOKUS TV. 

ZOBACZ GALERIĘ: Andrzej z Plutycz - ile ma lat i kim jest naprawdę? [WIEK, WYKSZTAŁCENIE, STAN CYWILNY, NAZWISKO, ZDJĘCIA]