Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Jak dobrze znasz gwiazdę serialu „Rolnicy. Podlasie”? Rozwiąż ten QUIZ

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu Andrzej z Plutycz na swoim polu

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Jak dobrze znasz gwiazdę serialu „Rolnicy. Podlasie”? Rozwiąż ten QUIZ

2024-02-20 15:30

Andrzej z Plutycz to najpopularniejszy bohater serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik spod Bielska Podlaskiego gromadzi sporą publiczność nie tylko przed telewizorami, ale również w internecie. Czy wiesz jednak wszystko o Andrzeju z Plutycz? Jak skrupulatnie śledzisz, co dzieje się u niego w gospodarstwie? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Odkąd Andrzej z Plutycz pojawił się w serialu dokumentalnym „Rolnicy. Podlasie” od razu wspólnie ze swoim ojcem Gienkiem zainteresował widzów swoją osobą. Skromny rolnik spod Bielska Podlaskiego po swojemu próbuje gospodarzyć, a kulisy jego poczynań można śledzisz w telewizji Fokus TV oraz na jego kanale na YouTubie. I właśnie z uwagi na materiały w internecie chcieliśmy sprawdzić, jak dużo wiecie, co wydarzyło się w tym roku u Andrzeja z Plutycz? Myślicie, że wiecie wszystko o bohaterze serialu „Rolnicy. Podlasie”? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Andrzej z Plutycz YouTube – ile wiesz?

Andrzej z Plutycz na YouTubie zgromadził już sporą społeczność. W momencie publikacji tego artykułu miał on blisko 100 tys. subskrybentów, a jego materiały ogląda średnio po 150 tys. internautów. Trzeba przyznać, że Andrzej z Plutycz regularnie publikuje materiały na swoim kanale, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak wiernymi fanami rolnika spod Bielska Podlaskiego jesteście. Spróbuj swoich sił w poniższym quizie wiedzy tego, co wydarzyło się w tym roku w Plutyczach!

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu zaskoczył widzów? „Nie ma się do czego przyczepić!”

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 16
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?

Andrzej z Plutycz – wiek i wykształcenie