Pasażerowie nie mieścili się do autobusu nr 100. Zmiana rozkłady na trasie Białystok-Wasilków

i

Autor: Wikimedia commons Pasażerowie nie mieścili się do autobusu nr 100. Zmiana rozkłady na trasie Białystok-Wasilków

Pasażerowie nie mieścili się do autobusu nr 100. Zmiana rozkładu na trasie Białystok-Wasilków

2022-09-05 14:26

Od poniedziałku 5 września wraca poranne połączenie z Białegostoku do Wasilkowa. To reakcja prezydenta Tadeusza Truskolaskiego na sytuację z piątku, kiedy pasażerowie rano nie mieścili się do autobusów.

Zapchane autobusy linii nr 100 na trasie Wasilków-Białystok

Sytuacja miała miejsce rankiem w piątek 2 września. Uczniowie rozpoczynający rok szkolny 2022/2023 próbowali przyjechać autobusem linii 100 w Wasilkowa do Białegostoku. Wszyscy, którzy chcieli dostać się do stolicy Podlasia po godzinie 7.00 mogli skorzystać jedynie z dwóch autobusów. Ta linia już podczas wakacji była zapchana w związku z letnim rozkładem jazdy BKM.

Nowy rozkład jazdy na trasie z Wasilkowa do Białegostoku

Po trudnej sytuacji w autobusach BKM linii 100 z Wasilkowa do Białegostoku prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski podjął decyzję o zmianie rozkładu jazdy linii. Nowy grafik obowiązuje od poniedziałku 5 września. Według nowego rozkładu, który możecie zobaczyć TUTAJ, po godzinie 7.00 z Wasilkowa do Białegostoku odjadą cztery autobusy. Na jeszcze jeden kurs można liczyć o 6:55.

Mama zadźgała córkę i uciekła? Horror w luksusowym osiedlu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl