Mecz Jagiellonia-Warta. W centrum Białegostoku stanie telebim. Na rynku też feta kibiców

i

Autor: Dawid Gromadzki/UM Białystok Mecz Jagiellonia-Warta. W centrum Białegostoku stanie telebim. Na rynku też feta kibiców

SPORT

Mecz Jagiellonia-Warta. W centrum Białegostoku stanie telebim. Na rynku też feta kibiców

2024-05-24 11:13

Biletów nie ma już dawno, a chętnych na ostatni mecz Jagiellonii cały ogrom. Dlatego miasto Białystok ustawia w centrum ogromny telebim, aby wspólnie oglądać mecz Jagiellonii.

​Czy mistrzowskie trofeum trafi do Białegostoku? Wszystko tak naprawdę zależy od Jagiellonii. Gigantyczne emocje szykują się w najbliższą sobotę. To za sprawą ostatniej kolejki Ekstraklasy. Duma Podlasia zagra o mistrzostwo z Wartą Poznań.

Telebim w centrum

Bilety na spotkanie rozeszły się już w ubiegłym miesiącu. Władze Białegostoku chcą umożliwić fanom Jagiellonii wspólne przeżywanie emocji podczas sobotniego meczu i ustawiają na Rynku Kościuszki ogromny telebim. 

- Wiele osób nie mogło nabyć biletów, wiec zapraszamy do wspólnego oglądania Jagiellonii na telebimie - mówi prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Feta na rynku

Na Rynku Kościuszki jest również zaplanowana wielka feta. W przypadku mistrzostwa, centrum Białegostoku dosłownie się zagotuje, zapowiada Andrzej Wilczyk weteranem kibicowskiego ruchu Jagiellonii.

 -Jestem przekonany, że Białystok ogarnie eksplozja radości. Będą kąpiele w fontannie i długie fetowanie sukcesu - zapowiada Andrzej Wilczyk weteranem kibicowskiego ruchu Jagiellonii

Ale zanim feta, to najpierw walka o trofeum. W sobotę o godz 17:30 na stadionie przy Słonecznej Jagiellonia Białystok zagra z Warta Poznań.

Juwenalia 2024 Białystok