Kuchenne rewolucje w Podlaskiem. Magda Gessler zajęła się restauracją w centrum tego miasta

i

Autor: akpa.pl/Niemiec;Instagram/magdagessler_official Magda Gessler pojawiła się w restauracji w Suwałkach. Nagrywa tam "Kuchenne rewolucje"

rozrywka

Kuchenne rewolucje w Podlaskiem. Magda Gessler zajęła się restauracją w centrum tego miasta

2024-03-06 15:27

Magda Gessler jest obecnie w Suwałkach. Tam restauratorka nagrywa swój popularny program "Kuchenne rewolucje". Jak wynika z opublikowanych w sieci zdjęć, słynną metamorfozę przejdzie jedna z restauracji w centrum miasta.

"Kuchenne rewolucje" to kultowy program telewizyjny TVN. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2010 roku i od tamtej pory program cieszy się ogromną popularnością. Od początku prowadzi go Magda Gessler. Restauratorka ratuje podupadające lokale gastronomiczne i próbuje wprowadzać w nich pozytywne zmiany. Przedsięwzięcie przyniosło jej spory rozgłos i zrobiło z niej medialną osobowość.

"Suwałki. Cześć walki o pyszne przedwojenne smaki Wileńszczyzny" - tak podpisany post zamieściła w poniedziałek Gessler na swojej relacji na Instagramie. W kolejnym poście w relacji, pod swoim zdjęciem restauratorka zapowiada "Suwałki... Będzie smacznie, będzie inaczej".

Magda Gessler w Podlaskiem. Kuchenne rewolucje w centrum Suwałk

Dodatkowo, gwiazda TVN opublikowała swoje zdjęcie z tej samej restauracji, na którym zapowiada, że ma pomysł na kuchenną rewolucję.

Jak wynika ze zdjęć, Gessler najnowszą metamorfozę przeprowadza w jednej z restauracji w centrum Suwałk. Można z nich rozpoznać wystrój lokalu Fresco. Dodatkowo, restauracja opublikowała na Facebooku informację, że knajpa jest obecnie nieczynna.

Na razie nie wiadomo natomiast, kiedy będziemy mogli obejrzeć efekty tej kuchennej rewolucji.

QUIZ: Jak dobrze znasz podlaską kuchnię? Rozpoznaj te potrawy!

Pytanie 1 z 10
Jedno z najpopularniejszych dań Podlasia. Przygotowuje się je przede wszystkim ze startych bardzo drobno ziemniaków, do nich dodaje się m.in. cebulę, boczek i jajka.
Kuchenne rewolucje. Jak radzą sobie resteuracje, które ratowała Magda Gessler