juwenalia 2024

Juwenalia Białystok 2024. Smolasty, Kayah i Wilki na scenie! Tak wyglądała zabawa drugiego dnia

2024-05-22 10:02

Juwenalia Białystok 2024 już za nami! Białystok przez kilka dni był miastem studenckim. Czas zobaczyć i przypomnieć sobie jak wyglądała tegoroczna impreza. Tak studenci bawili się drugiego dnia wydarzenia.

Zabawa na Kampusie Politechniki Białostockiej dopisała także drugiego dnia. Jeżeli pierwszego dnia było tłumnie, to co powiedzieć o kolejnym dniu? W sobotę (18 maja) na terenie tegorocznych juwenaliów było naprawdę tłoczno. Tysiące białostoczan zebrały się w celu uczczenia studenckiego święta. A było co celebrować. W końcu tylko raz w roku, przez kilka dni to białostoccy adepci rządzą miastem.

Na ogromny obszarze imprezy czekały na nich liczne rozrywki. Między innymi wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna czy disco namiot. Ale najważniejsze tego dnia były koncerty. Największą uwagę przyciągnęły te na scenie głównej.

ZOBACZ TAKŻE:  Juwenalia Białystok 2024. Koncerty na Kampusie Politechniki przyciągnęły tłumy!

Juwenalia Białystok 2024. Tak wyglądała zabawa drugiego dnia imprezy

Tam muzyczne święto rozpoczęto o godz. 18:00. Występy skończyły się natomiast dopiero po północy. A na juwenaliowej estradzie wystąpili:

  • Smolasty
  • Łydka Grubasa
  • Kayah
  • Guzior
  • Wilki

Występy odbywały się także na scenie klubowej. Tam na zamknięcie całego wydarzenia zagrał Tribbs. Prowadzący imprezę zapowiedzieli jego set jako najważniejszy koncert tegorocznych juwenaliów. Wszystko to co działo się drugiego dnia zobaczycie w naszej galerii.

QUIZ: Czy to dzielnica Białegostoku? Jak dobrze znasz osiedla stolicy województwa podlaskiego?

Pytanie 1 z 11
Która z tych dzielnic leży w Białymstoku?
Juwenalia 2024 Białystok