Czy Caroline Derpienski pozwie Krzysztofa Stanowskiego? Celebrytka odpowiada

i

Autor: akpa.pl/Wojtalewicz Jarosław/Jacek Kurnikowski Caroline Derpienski nie pozwie Krzysztofa Stanowskiego

Gwiazdy

Będzie pozew Caroline Derpienski przeciwko Stanowskiemu? "Z mojej strony jest luz"

2024-02-29 15:45

Caroline Derpienski była przedmiotem głośnego reportażu Krzysztofa Stanowskiego. Celebrytka stwierdziła wcześniej, że czuje się "oszukana i wykorzystana". Teraz oznajmiła jednak, że nie zamierza podejmować działań prawnych wobec dziennikarza. Wciąż zapowiada natomiast proces w sprawie parodii Katarzyny Nosowskiej.

W połowie lutego na Kanale Zero opublikowano ponad dwugodzinny reportaż Krzysztofa Stanowskiego. Materiał dotyczył Caroline Derpienski. Dziennikarz spotkał się z celebrytką w Miami i pokazał jej luksusowe życie. Ujawnił też kilka skrywanych dotąd faktów na ten temat.

Między innymi kryminalną przeszłość i tożsamość jej o 40 lat starszego partnera. Jak się okazało jest nim Krzysztof Porowski, polski biznesmen, a nie - jak dotąd twierdziła influencerka - latynoski miliarder.

Derpienski komentuje film Stanowskiego. "Czuję się oszukana i wykorzystana"

Derpienski szybko odniosła się do filmu Stanowskiego. "To że otworzyłam mu jedną z 1 000 000 drzwi do mojego świata w Miami i pokazałam prawdziwą mnie, dobrą empatyczną duszę to on tak mi się odwdzięczył. Czuję się źle, czuję się oszukana, czuję się wykorzystana i boli mnie to co z wami robi" - napisała w mediach społecznościowych.

Dodatkowo zarzuciła dziennikarzowi kontakty z bułgarską mafią oraz zapowiedziała, że ma niekorzystne informacje o jego życiu prywatnym i przygotowuje się do realizacji własnego filmu. "Żeby wreszcie Polska poznała KIM JEST NAPRAWDĘ STANOWSKI" - podsumowała.

- Biorąc pod uwagę, która godzina jest w Miami, wygląda mi to na jakiś mocny alkoholowy przelot. Mam nadzieję, że ta dziewczyna odnajdzie spokój - skomentował z kolei te rewelacje Stanowski. Stwierdził, że nie będzie się do nich szerzej odnosił.

QUIZ o Caroline Derpienski. Sprawdź jak dobrze znasz najpopularniejszą celebrytkę z Białegostoku!

Pytanie 1 z 15
Jak naprawdę nazywa się Caroline Derpienski?

Będzie pozew Derpienski przeciwko Stanowskiemu? "Z mojej strony jest luz"

Caroline Derpienski poruszyła temat jeszcze w rozmowie ze Światem Gwiazd. Podkreśliła, że poczuła się wykorzystana i skrzywdzona. Uznała też za nieuczciwe atakowanie w materiale Krzysztofa Porowskiego.

Celebrytka nie zamierza jednak pozywać Krzysztofa Stanowskiego. - Z mojej strony jest na razie luz, skupiam się na sobie. Na ten moment na razie pasuję - zapowiedziała.

Inaczej sytuacja wygląda w sprawie pozwu wobec firmy Danone. Chodziło o parodię Katarzyny Nosowskiej. Derpienski zapowiedziała wtedy 50-milionowy pozew. Więcej o temacie przeczytacie tutaj.

Teraz wyjaśniła, że sprawa trafiła do sądu.

Caroline Derpienski zdradziła, co powiedział jej Donald Trump