Jednak nie przeszczep pe**sa. Caroline Derpienski zdecydowała się na coś innego. Stanowski zniesmaczony

i

Autor: akpa.pl/Podlewski/Kurnikowski Nietypowa deklaracja padła podczas wywiadu Krzysztofa Stanowskiego z Caroline Derpienski

Gwiazdy

Jednak nie przeszczep pe**sa. Caroline Derpienski zdecydowała się na coś innego. Stanowski zniesmaczony

2024-02-20 15:23

Słynąca z kontrowersji Caroline Derpienski ogłosiła kiedyś chęć przeszczepienia sobie męskiego narządu płciowego. Teraz jednak celebrytka zdecydowała się na coś zupełnie odmiennego. Chodzi o inną część jej ciała. Prawda wyszła na jaw podczas rozmowy z Krzysztofem Stanowskim. Dziennikarz nie krył zniesmaczenia.

Krzysztof Stanowski demaskuje Caroline Derpienski. Głośny wywiad w Miami

Wciąż nie słabną echa najnowszego materiału Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz, który najpierw rozprawił się z karierą Natalii Janoszek, tym razem postanowił wziąć się za kolejną celebrycką gwiazdę, czyli Caroline Derpienski.

W tym celu na początku 2024 roku poleciał do Miami, gdzie mieszka influencerka i spędził z nią trochę czasu. 17 lutego efekty tej pracy opublikowano w filmie na Kanale Zero. Dziennikarz obala w nim mity na temat gwiazdy show-biznesu. Między innymi te dotyczące jej partnera. Jak się okazało jest nim nie latynoski miliarder (jak twierdziła Derpienski), a polski biznesmen.

Stanowski towarzyszył polskiej modelce także w jej codziennym życiu w Miami. Wspólnie odwiedzili między innymi luksusowy sklep z obuwiem. To tam padła nietypowa deklaracja ze strony Derpienski.

QUIZ o Caroline Derpienski. Sprawdź jak dobrze znasz najpopularniejszą celebrytkę z Białegostoku!

Pytanie 1 z 15
Jak naprawdę nazywa się Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski podda się operacji. Kolejna deklaracja gwiazdy

Jedna z pierwszych afer z udziałem Caroline, dzięki którym zyskała popularność i kontrowersyjną sławę, dotyczyła jej wyznania. W wywiadzie dla Jastrząb Post zadeklarowała, że "przyczepi sobie narząd męski". Słowa te wywołały w mediach niemałe poruszenie. Później wyjaśniła, że był to jedynie żart.

Tym razem poruszyła kwestię innej części ciała. W rozmowie ze Stanowskim zwierzyła mu się ze swoich kompleksów.

Podczas zakupów w salonie mody Hermès pojawił się problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru butów. W trakcie przymierzania obuwia przez Derpienski, okazało się, że nosi ona rozmiar 41.

Derpienski: Ogłaszam, że poddam się operacji. Stanowski zniesmaczony

Wtedy między celebrytką i dziennikarzem wywiązała się następująca rozmowa:

  • Tylko moje palce są brzydkie. W ogóle większość Polaków uważa, że ja mam płetwy, a nie stopy. I moje palce są brzydkie - żaliła się Derpienski.
  • A nie można tego jakoś operacyjnie poprawić? To będzie łatwiejsze, niż przeszczep pe**sa - zapytał z kolei Stanowski, nawiązując do dawnej obietnicy modelki.
  • Myślę, że powinnam. Zobacz, że nawet ty się odwróciłeś teraz i cofnąłeś. To jest tragedia - zauważyła celebrytka.
  • No, odrzuciło mnie - zareagował Stanowski z ironicznym uśmiechem.
  • No dobrze, nowe paznokcie zrobimy. [...] Ogłaszam, że poddam się operacji w Miami rekonstrukcji moich palców u stóp. Tak nie może być, one są tak niedollarsowe - zadeklarowała Derpienski na podsumowanie rozmowy.

ZOBACZ PONIŻEJ: Anna Renusz to gwiazda serialu "Królowe życia". Wiedzieliście, że pochodzi z Podlasia? 

Caroline Derpienski zdradziła, co powiedział jej Donald Trump