Złodziej ukradł z lasu fotopułapkę. Wpadł, bo zrobiła mu zdjęcie [ZDJĘCIA]

2020-04-07 8:38

Niektórzy złodzieje, zasłaniając kamery w trakcie kradzieży, zapominają zasłonić twarzy. Ten mężczyzna zdawał się myśleć podobnie, kradnąc z lasu fotopułapkę. Na jego nieszczęście urządzenie przed kradzieżą dokładnie zarejestrowało, jak wygląda złodziej.

Mazurki. Złodziej ukradł fotopułapkę z lasu. Wpadł, bo zrobiła mu zdjęcie

Wszystko działo się w minioną sobotę. Wówczas przed godziną 8 policjanci z Augustowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży fotopułapki z lasu w miejscowości Mazurki. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 700 złotych. Na miejscu poinformował jednak policjantów, że posiada wizerunek sprawcy. Został on uchwycony na zdjęciu wysłanym przez fotopułapkę.

Kryminalni szybko wytypowali podejrzanego w tej sprawie, nakrywając 50-latka w jego miejscu zamieszkania. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Pod koniec marca podobną "kreatywnością" wykazał się z kolei niedoszły złodziej 2 samochodów. Najpierw próbował ukraść jedną osobówką, a gdy próba nie powiodła się, wsiadł do drugiej i ruszył przed siebie. Daleko jednak nie zajechał: "Złodziej miesiąca": Nie dał rady zwędzić hyundaia, volkswagena rozbił kilka metrów dalej.

Sonda
Jaki jest Twój najlepszy sposób na walkę z domową nudą?