Wielki test w Plutyczach! Andrzej Onopiuk taką maszyną jeszcze po polu nie jeździł [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Wielki test w Plutyczach! Andrzej Onopiuk taką maszyną jeszcze po polu nie jeździł [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie

Wielki test w Plutyczach! Andrzej Onopiuk taką maszyną jeszcze po polu nie jeździł [WIDEO]

2024-07-09 10:00

Andrzej z Plutycz odkąd tylko pojawił się w programie "Rolnicy. Podlasie" stał się najpopularniejszym rolnikiem w całej Polsce. Do malutkiej miejscowości na Podlasiu ściągają tłumy, aby spotkać Andrzeja Onopiuka i zobaczyć, jak on gospodarzy. A w Plutyczach cały czas jest co robić, a dowodem jest kanał "Gienek i Andrzej Plutycze" na YouTube, gdzie ostatnio zobaczyliśmy, czym rolnik wjechał na swoje pole. Trzymajcie się mocno!

Andrzej z Plutycz znowu się popisał! Dla fanów gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie" to w sumie nic nowego. Ci, którzy śledzą perypetie rolnika spod Bielska Podlaskiego bardziej czekają na potknięcia mężczyzny niż na jego sukcesy. Ale o dziwo, tych drugich w 2024 roku jest więcej.

Andrzej z Plutycz - YouTube

Doskonale widzimy to, oglądając kanał na YouTube "Gienek i Andrzej Plutycze". Właśnie w tej przestrzeni Andrzej z Plutycz udziela się najczęściej i najbardziej odsłania kulisy życia na wsi. O jego nowych inwestycjach, remoncie domu, ociepleniu elewacji, zmianach w gospodarstwie, podwórku i usunięciu słynnego błota, pisaliśmy już wielokrotnie. Tym razem chodzi o coś innego.

Na tych zdjęciach Andrzej z Plutycz wyszedł prawie jak model! Takie galerii jeszcze nie widzieliście [ZDJĘCIA]

Tym Andrzej z Plutycz wjechał na pole. Fani w poważnym szoku

Najnowszy materiał, który pojawił się na YouTube w sobotę 6 lipca obrazuje, jak Andrzej z Plutycz robi test swojego najnowszego urządzenia, który kilka miesięcy temu kupił w prezencie swojemu bratu Jarkowi. Chodzi o ładowarkę, która w pracach na podwórku w Plutyczach sprawdzała się idealnie. Andrzej Onopiuk postanowił jednak zobaczyć, czy tym pojazdem uda się też przewracać siano. Efekty tej pracy zobaczycie na filmie poniżej.

Polecamy również komentarze internautów, którzy jak zwykle nie zawiedli. My wybraliśmy tylko te najciekawsze nadające się do publikacji.

Myślałem że już mnie niczym nie zaskoczy a jednak mu się udało.

Ta ładowarka do żniw niewytrzyma

WARJAT !!! Taki sprzęt po polu!!!!

Myślę że więcej jak 2 lata ta ładowarka nie wytrzyma u tego papudraka

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 16
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?