Atrakcje

Trasy rowerowe w Białymstoku i okolicach. Tutaj wybierzesz się na fajną wycieczkę z całą rodziną

2024-07-16 7:43

Białystok i okolice to w ostatnich latach idealne miejsce na fajną wycieczkę rowerową z całą rodziną. Chociaż stolica Podlasia położona jest na siedmiu wzgórzach, to całe miasto z roku na rok jest wyposażone w kolejne kilometry ścieżek rowerowych. To samo dzieje się również z okolicznymi miejscowościami, do których śmiało można już dojechać rowerem. Gdzie zatem najlepiej wybrać się jednośladem? Najlepsze trasy rowerowe w Białymstoku i okolicach, na fajną wycieczkę nawet z całą rodziną, znajdziecie w naszej galerii zdjęć.

Trasy rowerowe w Białymstoku i okolicach są bogate w liczne atrakcje turystyczne oraz bardzo ciekawe widoki, które sprawią, że zwyczajna wycieczka rowerowa w niedzielę zmieni się w znakomicie spędzony czas na świeżym powietrzu. Stolica Podlasia z każdym rokiem jest wzbogacana o kolejne kilometry ścieżek rowerowych, dlatego największą miejscowość w północno-wchodniej Polsce można właściwie objechać już dookoła. Ciekawe sytuacja wygląda również w przypadku ścieżek poza Białymstokiem - tutaj spokojnie jednośladem możecie dojechać do takich miejscowości jak Łapy, Choroszcz, Juchnowiec czy Supraśl. Jakie są zatem najlepsze trasy rowerowe w Białymstoku i okolicy? 

Ścieżki rowerowe w Białymstoku i okolicach. Najlepsze trasy dla fanów dwóch kółek

Prześledziliśmy setki kilometrów ścieżek rowerowych w Białymstoku i okolicach, aby wybrać najlepsze i najbardziej zróżnicowane trasy. Tak, aby przyjemnie na siodełku czas spędziły całe rodziny, ale również ci, którzy amatorsko zajmują się tym sportem. 

Jagiellonia Białystok mistrzem Polski