Podlaska Rap Scena 2020. Wyniki, zdjęcia, kto wygrał

i

Autor: Jakub Tomasz Gwiazdowski - jtgfoto / Klub Gwint I edycja Podlaskiej Rap Sceny zakończona sukcesem. Młodzi raperzy zaprezentowali się szerszej publiczności w białostockim klubie Gwint.

Święto rapu w Herkulesach! Zbliża się II Podlaska Scena Rap. Chcesz wystąpić? Zgłoś się!

2021-09-27 13:26

Podlaska Scena Rap to szansa dla młodych twórców na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Wielkimi krokami zbliża się druga edycja wydarzenia. Po sukcesie pierwszej organizatorzy postanowili po raz kolejny posłuchać, co piszczy na lokalnym rapowym podwórku. Gwiazdą wieczoru będzie białostocki raper Pih.

Rapujesz? Chcesz wreszcie wyjąć z szuflady własną twórczość i pokazać ją szerszej publiczności? Marzysz o występie na scenie? Podlaska Scena Rap to wydarzenie dla Ciebie.

Już 16 października w klubie Herkulesy w Białymstoku odbędzie się jego druga edycja. Organizatorzy po raz kolejny chcą dać lokalnym twórcom z naszego regionu szansę wypłynięcia na szerokie wody i być może otworzenie drzwi do rozwoju kariery. Zgłosić się może każdy. O tym, jak to zrobić, przeczytacie poniżej.

Zobacz też: Podlaska Rap Scena ma się dobrze. Setki ludzi zapełniły Gwint [ZDJĘCIA]

Podlaska Scena RAP odbywać się będzie w naszym mieście po raz kolejny. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Magic Stage. Inicjatywa wspierająca lokalnych artystów ma formę podobną do odbywających się niegdyś w stolicy województwa podlaskiego Zgrzytów. Skupia się jednak wyłącznie na gatunkach związanych z kulturą hip-hop.

Podlaska Scena Rap 2021 - kto wystąpi?

Na scenie Herkulesów zaprezentuje się 6 wybranych wykonawców. Czterech wyłonią użytkownicy Facebooka. Dwóch wybierze gremium Podlaskiej Sceny Rap. Obok zakwalifikowanych w ramach koncertów wystąpią:

  • Pih – z koncertem premierowym
  • A2PE x JACK BLAZE
  • Freak Colours
Raport z Anteny 27.09

Jak podkreślają organizatorzy PSR, wydarzenie ma na celu promowanie lokalnych raperów i rozwój kultury hip-hop w naszym mieście i regionie. Celem wydarzenia jest również łączenie pokolenia starszych i młodszych wykonawców.

Podlaska Scena Rap 2021. Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do konkursu odbywają się za pośrednictwem Facebooka. Jeśli chcesz zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności, będziesz musiał wykonać dwa proste kroki. Szczegóły poznasz tutaj: Podlaska Scena Rap — zgłoszenia

Akcja trwa do 8 października czasu lokalnego.

Początek wydarzenia w klubie Herkulesy o godz. 18. Planowany koniec około północy.