Emilia Korolczuk z serialu Rolnicy. Podlasie w ciąży - jak się czuje?

i

Autor: telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk z serialu "Rolnicy. Podlasie" w ciąży - jak się czuje?

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk w ciąży. Jak się czuje przyszła mama? „Nie mam nawet czasu ponarzekać”

2021-04-22 6:43

Emilia Korolczuk już niedługo urodzi córeczkę, Laurę. Jak się czuje w czasie ciąży? Czy ma czas na odpoczynek i przygotowanie się do roli mamy? Nowe informacje o przebiegu ciąży Emilki poznamy już w ten weekend, w nowym odcinku 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”. Wystąpią w nim również Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Tomek i Monika z Pokaniewa.

O tym, że Emilia Korolczuk jest w ciąży, informowaliśmy już w marcu. Najpopularniejsza rolniczka w Polsce spodziewa się córeczki Laury. Jej ojcem jest Karol – rok starszy partner Emilki, z którym wspólnie oczekują na szczęśliwe rozwiązanie. Para mieszka w gospodarstwie Korolczuków. Bohaterka serialu długo ukrywała przed światem tożsamość wybranka, w końcu jednak postanowiła opublikować ich wspólne zdjęcie. Na czas ciąży Karol przejął lwią część obowiązków związanych z prowadzeniem gospodarstwa. A roboty tam nie brakuje. Nie oznacza to jednak, że rolniczka leży do góry brzuchem. Szczególnie w pierwszych miesiącach ciąży, przed zimą, zarządzała hodowlą i przygotowaniami do nadejścia trudnego okresu dla każdego rolnika. Jak sama przyznała, na wsi nigdy nie ma odpoczynku. W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź 7. odcinka serialu „Rolnicy. Podlasie”. Zobaczymy w nim, co działo się u Emilki w początkowym okresie „radosnego oczekiwania”.

– Cały czas w ruchu, cały czas coś się dzieje w gospodarstwie – mówi Emilia Korolczuk w krótkim wideo. – Ja nie mam czasu nawet… ponarzekać – śmieje się rolniczka.

Co jeszcze czeka nas w najnowszym odcinku 3. sezonu?

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie - odcinek 7. sezon 3. Co się wydarzy? [ZAPOWIEDŹ 22.04.2021]

W krótkim trailerze zobaczyć możemy również Gienka, Andrzeja i Jarka z Plutycz. Najpopularniejsi rolnicy w Polsce mają za sobą trudną zimę, która m.in. pozbawiła ich prądu. W nowym odcinku zobaczymy, jak radzili sobie z przeciwnościami pogody. Zima to radość szczególnie dla dzieci. W Pokaniewie Tomek i Monika zbudują ogromne igloo.

– Dawno takiej zimy nie było, to postaramy się, żeby dzieci zapamiętały – przyznaje Monika.

7. odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” obejrzymy już w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia. Początek emisji o godz. 20.15 na antenie FOKUS TV. Wcześniej widzowie będą mogli przypomnieć sobie, co działo się w poprzednim odcinku, a także poprzednich sezonach.

Rolnicy. Podlasie - o czym opowiada serial?

„Rolnicy. Podlasie” to prawdziwy hit telewizji FOKUS TV. Gienek i Andrzej czy Emilia Korolczuk to bohaterowie, których pokochali widzowie, aktywnie śledząc ich nie tylko na ekranie telewizorów, ale i w mediach społecznościowych. Wielu fanów odwiedza rolników z Podlasia w ich gospodarstwach.

Serial ukazuje blaski i cienie życia na wsi, opowiadając o ludziach prostych, swojskich i gościnnych. Rolnik w dzisiejszych czasach musi sprawdzać się na wielu obszarach – być weterynarzem, hodowcą, biologiem czy mechanikiem w jednym. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie – region krzyżujących się kultur i religii, w którym czas zdaje się płynąć wolniej.

Wszystkie odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” oglądać można na antenie FOKUS TV. Po emisji powtórki dostępne są online na platformie IPLA.

Sonda
Rolnicy z Podlasia 2. Których bohaterów najbardziej lubisz oglądać?