Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz przesadził! Dlaczego Jastrząb nie chce z nim pracować?

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz przesadził! Dlaczego Jastrząb nie chce z nim pracować?

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz przesadził! Dlaczego Jastrząb nie chce z nim pracować?

2022-06-11 20:38

Rolnicy. Podlasie. Serial produkowany przez Fokus TV jest jedną z najpopularniejszych produkcji w telewizji, a czołowym bohaterem jest Gienek z Plutycz. W najnowszym odcinku rolnik wspólnie z Jastrzębiem będą pomagali jego córce. Co znowu rozzłości kolegę Gienka?

Gienek i Andrzej z Plutycz to najważniejsi bohaterowie serialu „Rolnicy. Podlasie”. Chyba nikt nie wyobraża sobie tej produkcji bez którejś z wymienionych postaci. Podobnie będzie również w niedzielnym odcinku, gdzie najwięcej będzie działo się wokół Gienka z Plutycz i jego kolegi Jastrzębia. „Rolnicy. Podlasie” co nowego w serialu?

ZOBACZ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk narzeka na irytujących fanów. „Niektórzy mnie zadziwiają”

„Rolnicy. Podlasie” Gienek z Plutycz pomaga córce

Paulina z Plutycz potrzebuje pomocy swojego ojca. Gienek i Jastrząb z serialu „Rolnicy. Podlasie” przygotują grunt pod sadzenie pomidorów i ogórków. Rolnicy uprzyjemniają sobie pracę rozmowami.

ZOBACZ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Nowy wygląd Andrzeja z Plutycz. Czym zaskoczył swoich fanów?

Gienek z „Plutycz” mocno przesadził!

I właśnie podczas tych przerw w pracy między Gienkiem z Plutycz a Jastrzębiem dojdzie do nieporozumienia. Na jednej z zapowiedzi do najnowszego odcinka „Rolnicy. Podlasie” widzimy, jak obydwaj mężczyźni leżą na trawie, a Jastrząb wyrzuca swojemu kumplowi:

- Gdybym był pracownikiem, to minuty nie chciałbym pracować przy tobie. Tylko jakbym piep**** czapką o ziemię… Wszyscy chcą być kierownikami, a kto jamy ma kopać? - powiedział mężczyzna.

„Rolnicy. Podlasie” ważne porządki w Pokaniewie

W Pokaniewie Monika z serialu „Rolnicy. Podlasie” postanowiła umieścić rozsady w nieużywanych dotąd oponach z ciągników. Tomek i Wiesiek mają przygotować "donice", ale nie jest to łatwe. Następnie pierwszy z panów plantuje grunt, a Monika wreszcie może posadzić rośliny. Wkrótce wizytę składa jej treserka psów. Tłumaczy Monice i Tomkowi, jak ułożyć Bellę, która dotychczas zachowywała się bardzo krnąbrnie, nieraz narażając samą siebie na niebezpieczeństwo.

Emilka Korolczuk i wizyta weterynarza w Laszkach

Emilka Korolczuk w najnowszym odcinku „Rolnicy. Podlasie” przenosi do klatek pisklęta przepiórcze. Wieś Laszki odwiedza weterynarz, by odrobaczyć zwierzęta. Emilka, Karol i lekarz muszą również obejrzeć jedną z krów limusin na pastwisku. Najpierw jednak trzeba ją schwytać. Gdy wreszcie się to udaje, okazuje się, że krowa jest cielna.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Historię Gienka z Plutycz możecie odkrywać w każdą niedzielę o godz. 20.00. Każdy nowy odcinek, w którym zobaczycie swoich ulubieńców z serialu "Rolnicy. Podlasie", pojawia się na antenie Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "To ja bym wille postawił za te pieniądze"