Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz znowu to zrobił! Fani wściekli [WIDEO]

i

Autor: telewizja Fokus TV Andrzej z Plutycz w towarzystwie Walka i Gienka

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz znowu to zrobił! Fani wściekli [WIDEO]

2023-01-27 12:58

Andrzej z Plutycz na początku 2023 roku nie zapomniał o swoich fanach. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” złożył internautom życzenia, a przy okazji zasugerował jak można szybko rozwiązać problem błota na jego podwórku. W komentarzach na platformie YouTube zawrzało.

Łazienka Andrzeja z Plutycz

W 2022 r. najbardziej popularnym tematem w Plutyczach była łazienka w domu Gienka i Andrzeja. Odkąd rolnicy zaistnieli w serialu „Rolnicy. Podlasie” głośno zrobiło się o warunkach w jakich mieszkają. W poprzednim roku na kanale Gienek i Andrzej Plutycze widzieliśmy, jak łazienka Andrzeja została odnowiona, co ma w przyszłości przyciągnąć kobiety. Ten temat wałkowany na ich kanale spowodował, że zyskali oni dużo fanów, a liczba subskrypcji prawie dobiła do 100 tys.

Andrzej z Plutycz wywołał kolejną burzę w sieci

Andrzej z Plutycz w dalszym ciągu jednak prowokuje. Zrobił to już w pierwszym nagraniu w 2023 r.. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” rąbała drewno na swoim gospodarstwie, przy okazji złożyła również swoim fanom życzenia noworoczne. Andrzej z Plutycz odniósł się również do licznych zarzutów o błoto, które zalega na całym podwórku jego gospodarstwa.

- Dobry Mikołaj może by mi wreszcie te podwórko z mojego błota... Jakąś firmę podesłał. To by była sensacja. Żeby błoto zlikwidował z mojego podwórka – rzucił rolnik, sugerując, że jakaś firma mogłaby to posprzątać.

Część fanów w komentarzach nie ukrywa oburzenia. W końcu to błoto Andrzeja z Plutycz, które sam narobił. Poniżej publikujemy tylko te najbardziej łagodne wpisy. Łącznie jest ich obecnie ponad 400!

Mówisz o podwórku żeby ci zrobili jak sobie sam błoto narobiłeś to sam sobie popraw co to kamienia nawieźć utwardzić zagęszczarką i jakoś jest.

A co za problem zlikwidować błoto tura masz błoto wybierz na wieź gruzu lub kamieni z pola zasyp to żwirem i będzie na chwilę spokoju

Andrzej szukasz ciągle sponsorów ,sam się weź za robotę,taki młody a kimś się posługujesz jak nie jakaś firma się trafi to ojciec to Jastrząb tyle jest gospodarzy w twoim wieku i jakoś dają radę.

Ile lat ma Andrzej z Plutycz?

Andrzej Onopiuk z Plutycz pod koniec listopada skończył 40 lat. Na poniższych zdjęciach zobaczycie, jak zmieniał się przez lata.

„Rolnicy Podlasie”. Nowy sezon

1 stycznia 2023 r. wystartował nowy sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”. Nowy odcinek, gdzie również możecie oglądać przygody Andrzeja z Plutycz, w każdą niedzielę o 20:15.