Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o Gienku: „Ojciec lubi turystów, a nie robotę” [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o Gienku: „Ojciec lubi turystów, a nie robotę” [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o Gienku: „Ojciec lubi turystów, a nie robotę” [WIDEO]

2022-07-15 14:55

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz opublikował nowy materiał na swoim kanale YouTube. Mężczyzna wypowiedział się w nim o swoim ojcu oraz bracie, a konkretnie skomentował chęci obydwu do pracy na roli. Słowa gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie” szokują!

Andrzej z Plutycz wielką sławę zyskał dzięki popularnemu serialowi Rolnicy. Podlasie. Rolnik z okolic Bielska Podlaskiego jest gwiazda tego programu, który produkowany jest przez Fokus TV. Andrzej z Plutycz wraz ze swoim ojcem Gienkiem rozsławili swojego gospodarstwo, które codziennie odwiedza dziesiątki fanów, ale również zyskało ono swój kanał na YouTube.

Andrzej z Plutycz odbiera dostawę nawozów

W najnowszym materiale zatytułowanym „Andrzej z Plutycz kupuje nawozy Rolnicy z Podlasia” na kanale Gienek i Andrzej Plutycze widzimy, jak gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie odbiera nawozy. Do miejscowości spod Bielska Podlaskiego przyjechał transport, który następnie przez rolnika i przedstawiciela firmy został przewieziony na pole. Andrzej z Plutycz zdradził podczas nagrania, że wartość towaru zamyka się w 10 tys. zł.

Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie ocenia ojca i brata

Zanim jednak został on przewieziony na lawetę, kierowca zażartował, że w sumie gdyby worki były cięższe, to ojciec Andrzeja z Plutycz pomógłby nosić i nie byłoby problemu. Chodziło mu o opakowania ważące 50 kg, które są zdecydowanie trudniejsze w przenoszeniu od tych 30 kilogramowych. To wtedy właśnie gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie postanowił ocenić chęci swojego brata Jarka oraz Gienka z Plutycz do pracy w gospodarstwie. Andrzej rzucił:

- Brat Jarek to jeszcze jako tako do pomocy, ale ojciec… On to tylko turystów lubi, a nie robota – rzucił ze śmiechem mężczyzna.

Rolnicy. Podlasie sezon 4 – gdzie oglądać?

Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę na antenie Fokus TV. Nowy odcinek rozpoczyna się o 20.00.