Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ponownie wypowiedział się o swojej rodzinie. Tym razem oberwało się jego bratu [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ponownie wypowiedział się o swojej rodzinie. Tym razem oberwało się jego bratu [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ponownie wypowiedział się o swojej rodzinie. Tym razem oberwało się jego bratu [WIDEO]

2022-07-21 15:41

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz coraz częściej publikuje materiały na swoim kanale na YouTube. W najnowszym wideo widzimy, jak gwiazdor serialu wspólnie z bratem pojechali po ciuki. Przy okazji prac Andrzej Onopiuk niepochlebnie wypowiedział się o Jarku. W komentarzach pod filmem zawrzało!

Rolnicy. Podlasie. Gwiazdy programu rozwijają się w internecie

Andrzej z Plutycz jest gwiazdą serialu Rolnicy. Podlasie. Rolnik z Plutycz pod Bielskiem Podlaskim właśnie dzięki produkcji Fokus TV stał się rozpoznawalny w całej Polsce i rozpoczął nagrywanie materiałów na swoim kanale YouTube. W ostatnim czasie Andrzej Onopiuk częściej zaczął wrzucał filmy w sieci.

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie znowu pracuje z Jarkiem

Najnowszy materiał pokazywał, jak Andrzej z Plutycz pojechał wspólnie z bratem Jarkiem po ciuki. Bracia pojechali po nie pod stodołę, ich praca wyglądała jak wszystkie poprzednie: to Jarek robił najgorszą robotę, a Andrzej prowadził ciągnik, podawał i dyrygował. I oczywiście głośno komentował wszystko to, co mu się nie podoba. Właśnie komentarze gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie najbardziej rozgrzały komentarze pod filmem.

Andrzej z Plutycz znowu ocenia brata

Andrzejowi Onopiukowi nie spodobało się to, jak Jarek poukładał ciuki na wozie, bo rolnik z Podlasia chciał zdecydowanie więcej przewieźć za jednym razem. Do ciekawej wymiany zdań doszło już po powrocie mężczyzn. Andrzej z Plutycz zaczął:

- Nie zgubiliśmy żadnego?- Mnie zgubiłeś po drodze – odpowiedział Jarek.- Ciebie mogłem zgubić – odparł mu Andrzej z Plutycz.- A kto by tobie wtedy pomagał – odgryzł się bratu młodszy z synów Gienka z Plutycz.

Fani serialu Rolnicy. Podlasie komentują

Nawet jeśli odpowiedzi Andrzeja z Plutycz były żartobliwe, to bardzo nie spodobały się fanom rolnika i całego serialu Rolnicy. Podlasie. W komentarzach zawrzało:

Andrzejek jaki kierownik . Jaruś jakby go porządnie do pionu postawił to może być coś z tego kaparzenia na tej gospodarce było…

Weź ty mu wkoncu Jarek tak na wizji porządnego lepa wyplać bo ten burak tylko marudzi i marudz

Zauważyliście ze zawsze najwięcej zapier... Jarek a Andrzej to tylko narzeka i kombinuje aby tylko się przez przypadek nie napracował, wstyd żeby gospodarz się tak zachowywał.

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać nowe odcinki?

Nowe odcinki serialu Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę na antenie Fokus TV. Każdy odcinek możecie oglądać o godz. 20.00.