jaga rezerwy

Autor: Biuro prasowe Jagiellonii Białystok

Rezerwy Jagiellonii wygrały 6:0. Skład wzbogacony zawodnikami z pierwszej drużyny [AUDIO]

2020-10-12 1:16

Rezerwy Jagiellonii rozbiły w ramach 10. kolejki III ligi Lechię Tomaszów Mazowiecki aż 6:0. W składzie białostoczan zagrało kilku piłkarzy z pierwszej drużyny.

Spotkanie rozgrywane na Stadionie Miejskim obejrzało kilkuset kibiców. Jagiellonia skorzystała z przerwy w Ekstraklasie i do boju posłała zawodników z pierwszej ekipy, m.in. Szymona Sobczaka, Ivana Runje, Bogdana Tiru czy  Damiana Węglarza.

Białostoczanie koncert strzelecki rozpoczęli w 56 minucie i już po niespełna 10-ciu prowadzili 4:0.​ Ważne, że byliśmy skuteczni mówił jeden ze strzelców bramki Szymon Sobczak

Szymon Sobczak: cieszy nas skuteczność

Jagiellonia dołożyła jeszcze dwie bramki i odniosła pewne zwycięstwo. W następnej kolejce zagra z GKS-me Wikielec. A z kolei pierwsza drużyna Jagi w najbliższy piątek (16.10) podejmie Lecha Poznań.

Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki 6:0 Bramki: