Edukacja

Ranking techników w Białymstoku. Te szkoły były najlepsze w 2024 roku [LISTA]

2024-05-21 14:06

Najlepsze technika w Białymstoku - które szkoły wyróżniają się na tle całej Polski? Dzięki naszemu najnowszemu rankingowi białostockich techników, sprawdzisz to w galerii poniżej. Zestawienie przygotowaliśmy na podstawie danych ze strony WaszaEdukacja.pl.

Po rankingu liceów w Białymstoku w 2024 roku przygotowaliśmy tym razem zestawienie najlepszych techników w stolicy Podlasia. Ponownie sięgnęliśmy z danych strony WaszaEdukacja.pl, która czerpała z oficjalnych źródeł edukacyjnych. M. in. jest to Okręgowa Komisja Egzaminacyjna czy Centralna Komisja Egzaminacyjna.

WaszaEdukacja.pl to portal edukacyjny, który jak co roku na podstawie wyników egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym stworzył ranking białostockich szkół. Dodatkowym kryterium branym pod uwagę, były wyniki z ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych.

Ranking techników 2024 w Białymstoku. Te szkoły były najlepsze na Podlasiu

Tylko 13 techników spełniło wymogi regulaminu rankingu. W poniższej galerii przedstawiamy najlepsze pięć szkół technicznych w Białymstoku w 2024 roku.

Express Biedrzyckiej - Marcin KIERWIŃSKI fragmenty FB SE