Pracownicy UDSK w Białymstoku chcą umilić świąteczny czas dzieciom przebywającym na oddziale

i

Autor: facebook.com/Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy UDSK w Białymstoku

ZBIÓRKA

Pracownicy UDSK w Białymstoku chcą umilić świąteczny czas dzieciom przebywającym na oddziale. Rusza zbiórka

2023-11-14 7:56

Niestety, nie każde dziecko spędzi święta w domu z rodziną. Pracownicy Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy UDSK w Białymstoku organizują zbiórkę. Chcą ozdobić dziedziniec budynku świątecznymi ozdobami.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Każdy chciałby je spędzić w rodzinnym gronie. Czasami jest to niemożliwe. Mali pacjenci z Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży spędzą Święta w szpitalu. Pracownicy robią wszystko żeby dzieci mogły poczuć świąteczny klimat. Zorganizowali zbiórkę ozdób i prezentów dla dzieci. Na oddziale ze względów bezpieczeństwa nie można umieścić choinki, dlatego pracownicy chcą przyozdobić dziedziniec budynku. 

Chcemy sprawić, aby czas spędzony w Szpitalu w okresie świątecznym był jak najprzyjemniejszy! Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie nas w stworzeniu świątecznej atmosfery w Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży. Potrzebujemy świątecznych ozdób, lampek, a także przedmiotów, którymi moglibyśmy napełnić worek Świętego Mikołaja - informują organizatorzy zbiórki.

Jeżeli chcecie wziąć udział w zbiórce, należy skontaktować się poprzez e-mail: psychiatra@udsk.pl lub telefonicznie pod numerem 85 74 50 975. 

Ministerstwo zdrowia zablokowało rozbudowę szpitala w Międzylesiu. Padły mocne słowa. „Zlekceważono pacjentów”