Ojciec podniósł rękę na niemowlaka. Reakcja jego pitbulla była momentalna. Szokujące wideo

i

Autor: pixabay.com;TikTok/massi_e_mino Nagranie z pitbullem broniącym dziecka podbija internet

Psi bohater

Ojciec podniósł rękę na niemowlaka. Reakcja jego pitbulla była momentalna. Szokujące wideo

2023-10-13 15:06

Filmik z niemowlakiem i pitbullem w rolach głównych podbija świat internetu. Autor nagrania i zarazem ojciec dziecka pokazał na nim reakcję swojego psa na gest sugerujący bicie bezbronnego malucha. Reakcja czworonoga była natychmiastowa i nie pozostawiła wątpliwości. Wideo opublikowane na TikToku ma już ponad 60 mln wyświetleń.

Wokół psów rasy pitbull krąży niepochlebny stereotyp. Przylgnęła do nich łatka brutalnych i krwiożerczych bestii. Jednak w rzeczywistości przedstawiciele tej rasy potrafią być niezwykle opiekuńczymi i troskliwymi istotami.

Niegdyś określane były nawet mianem "psich niań" i chociażby w Stanach Zjednoczonych wykorzystywano je podobno właśnie do opieki nad dziećmi.

Ojciec podniósł rękę na niemowlaka. Nagrana reakcja pitbulla

Stąd też wcale nie powinna dziwić reakcja bohatera wspomnianego wyżej nagrania. Na filmiku właściciel dorosłego pitbulla chciał w humorystyczny sposób pokazać zachowanie swojego pupila wobec udawanej agresji.

Podczas krótkiego wideo widzimy, jak świeżo upieczony tata kilkukrotnie bierze zamach ręką nad swoją córką. Zachowanie to od początku ewidentnie nie podoba się psu, który wyraża swoją dezaprobatę powarkując na swojego pana.

Po którymś z kolei podniesieniu ręki zwierzę w końcu nie wytrzymuje i staje po stronie bezbronnego dziecka, tym samym "rzucając się" na właściciela i zapobiegając dalszej krzywdzie.

Pies broni niemowlaka. Reakcje internautów

Reakcja ta zdziwiła wielu internautów. Niektórzy oczekiwali, że czworonóg nie stanie przeciwko swojemu wieloletniemu panu. Samo nagranie i postępowanie mężczyzny podzieliło też opinię publiczną. Niektórzy wyrazili niezadowolenie w komentarzach.

No nie wiem czy to kiedyś wyjdzie na dobre bo czasem przez przypadek ktoś może np chcieć odgonić muchę i będzie nieciekawie" - napisała pod postem jedna z użytkowniczek TikToka.

Brawo, uczysz go bardzo dobrych reakcji - broni słabszego, ale raczej odstrasza agresora, niż atakuje. Mino to cudowny pies" - skomentowała inna.

Moje też tak robią,ale lepiej nie ryzykować takiej zabawy,bo kiedyś maluszek urośnie i będą przychodzić inne dzieci … może pomyśleć że biją i ugryźć" - przestrzegła kolejna internautka.

CZYTAJ TAKŻE:  Pilot Lufthansy miał zmienić kierunek lotu. Nakreślił na niebie 24-kilometrowy ślad w kształcie penisa

Autor nagrania, Włoch o imieniu Massi, na swoim tik-tokowym kanale regularnie umieszcza wideo z psem wabiącym się Mino w roli głównej. Jego filmiki cieszą się sporą popularnością w mediach społecznościowych.

Quiz: Popularne gry komputerowe. Czy rozpoznasz grę po zdjęciu z rogrywki?

Pytanie 1 z 11
To najnowsza gra z niezwykle popularnej serii. Fani nadal czekają na jej kontynuację. Mowa o:
Quiz: Popularne gry komputerowe. Czy rozpoznasz grę po zdjęciu z rogrywki?