Niewiarygodna wizja jasnowidza. Czeka nas kolejny kryzys gospodarczy. Polaków czeka ubóstwo!

i

Autor: screen Youtube/Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official Niewiarygodna wizja jasnowidza. Czeka nas kolejny kryzys gospodarczy. Polaków czeka ubóstwo!

Niewiarygodna wizja jasnowidza. Przed nami kolejny kryzys gospodarczy. Polaków czeka ubóstwo!

2022-10-28 10:07

Najbardziej znany polski jasnowidz przedstawił widzom swoją kolejną przeraźliwą przepowiednię. Tym razem dotyczy ona finansowej sytuacji w Polsce i na świecie. Krzysztof Jackowski nie miał jednak do przekazania pozytywnych wiadomości. Czy Polaków czeka przeraźliwa bieda?

Jasnowidz z Człuchowa swoje przeraźliwe nagranie w serwisie YouTube opublikował w czwartek (9 czerwca). Krzysztof Jackowski tym razem wypowiedział się na temat gospodarczej przyszłości Polski. W końcu wojna w Ukrainie, rekordowa inflacja, ciągłe podwyżki stóp procentowych już teraz sprawiły, że sytuacja sporej liczby Polaków się pogorszyła.

Wystarczy zerknąć na oficjalne dane. Z powodów wymienionych powyżej liczba dłużników w Polsce, po upłynięciu pierwszego kwartału 2022 r., przekroczyła 2,4 mln osób. W najgorszej sytuacji pod tym względem są województwa śląskie i mazowieckie. Podwyżka rat kredytów doprowadziła do sytuacji, gdzie mieszkańcy niektórych regionów Polski muszą wydawać nawet 90 proc. swoich pensji na spłatę zadłużenia. Dotyczy to województw:

  • świętokrzyskiego,
  • warmińsko-mazurskiego,
  • lubelskiego,
  • podkarpackiego.

Rada Polityki Pieniężnej po podwyżce stóp procentowych z ubiegłego tygodnia już zapowiada, że to nie koniec wzrostów. W obliczu tej sytuacji Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym nagraniu poruszył kwestię przyszłości Polski i finansów Polaków. Nie miał niestety dobrych informacji.

Popularny jasnowidz przepowiedział, że czeka nas ogromne zubożenie społeczeństwa. Jackowski podkreśla, że Polacy nie będą przymierać głodem, ale sytuacja będzie bardzo poważna. Mężczyzna przewiduje upadek dotychczasowej ekonomii, co nazywa "wyczyszczeniem wszystkiego". Do coraz gorszej sytuacji przyczyniać się będą rządzący poprzez "wdrażanie kryzysu".

- Będzie to szło szybko, konkretnie i cyklicznie, a my nie będziemy się z tego powodu buntować – powiedział Jackowski podczas transmisji na kanale YouTube.

Jasnowidz dodał jeszcze, że najgorsza sytuacja dopadnie nasz kraj w sierpniu 2022 r., a rząd mimo prób walki z kryzysem, nie będzie w stanie sobie z nim poradzić.

Jak przygotować się na cięższe czasy?

Posłuchaj podcastu i poznaj cenne rady!

Listen to "6 porad jak nie marnować jedzenia i przy okazji oszczędzać" on Spreaker.