Michał Anioł Białystok

i

Autor: Youtube Kadr z klipu

Michał Anioł wraca z nowym klipem. Ten numer zaszokował samego Google'a! [WIDEO]

2020-03-02 14:24

Białostocki raper Michał Anioł aż nadto zaznacza, że jest "inny niż oni". Kto dokładnie? Tego dowiecie się, słuchając jego najnowszego numeru "Molly jak Nimm2 XD". Do kawałka nakręcono klip, którego oficjalna premiera miała miejsce 29 lutego. Szczegóły na ESKA.PL Białystok.

Michał Anioł - nowy klip: Molly jak Nimm2 XD

- Z powodu "szokujących treści" Google, a zatem facebook zapewne też, ucina zasięg nowego klipu - taką informacją podzielił się z fanami Michał Anioł. 29 lutego białostocki raper opublikował w sieci nowy numer i klip do utworu "Molly jak Nimm2 XD". Wideo pojawiło się na kanale NOIR Records i jest kolejnym promującym nadchodzące, solowe wydawnictwo białostoczanina. Czy track faktycznie jest tak mocny, jak sądzi Google?

Michał Anioł urodził się w... Białymstoku. I dopiero się rozpędza! [WIDEO]

"Molly jak Nimm2" od strony muzycznej jest mocno trapowe. Sama treścią Michał Anioł jednak wyraźnie odcina się od dominującego wśród przedstawicieli tego nurtu hedonizmu i konsumpcjonizmu. - Niepotrzebny jest mi złoty sikor , ani złote zęby, ani złote fury - nawija raper z Białegostoku. Mocno dostaje się też tzw. pokoleniu Z.

Co jeszcze zawarł Michał Anioł w krótkim, nieco ponad 2-minutowym tracku? Jak wygląda klip? Sprawdźcie sami na ESKA.PL Białystok:

Sonda
Największe koncerty w Polsce w 2020 roku. Na który z nich się wybierasz?
Tomasz Walczak VIDEOBLOG: POPEK zostanie posłem? Kontrowersyjny raper chce do polityki!

Za produkcję bitu do kawałka odpowiedzialny jest duet producencki soSpecial. Mixem i masteringiem zajął się Julas. Video to z kolei dzieło Brevko Art. 

Warto dodać, że również w lutym ukazał się inny numer promujący wydawnictwo Michała - tym razem bez klipu. Poniżej "Wahadło":