Euro 2024

Mecz otwarcia Euro 2024 w Niemczech. Tak kibice świętowali na ulicach Hamburga [ZDJĘCIA]

2024-06-15 8:03

W piątek 14 czerwca o godz. 21:00 meczem Niemców ze Szkocją zainaugurowane zostało Euro 2024 na boiskach naszych zachodnich sąsiadów. Podopieczni Juliana Nagelsmanna pewnie pokonali przeciwnika, czym wprawili w euforię niemieckich dziennikarzy i kibiców. Czy tę wybuchową radość widać było na ulicach Hamburga? Jak kibice na ulicach zareagowali na wygraną reprezentacji Niemiec? Sprawdzisz w galerii zdjęć z meczu otwarcia Euro 2024.

Dziennikarze w Niemczech wpadli w wielką euforię po meczu otwarcia, gdzie podopieczni Juliana Nagelsmanna nie mieli litości dla Szkotów i efektowne rozpoczęli turniej. Nasi zachodni sąsiedzi w Monachium pokazali futbol nie tylko dojrzały, ale niezwykle atrakcyjny dla oka. Nic dziwnego zatem, że w mediach zapanowała euforia, drużyna gospodarzy już teraz upatrywana jest jako jedna z faworytów do wygrania całego turnieju. 

Euro 2024 w Niemczech. Tak kibice w Hamburgu świętowali zwycięstwo [GALERIA]

Jak na pewne zwycięstwo reprezentacji Niemiec zareagowali kibice na niemieckich ulicach? My byliśmy akurat w Hamburgu, gdzie w jednej ze stref kibica oglądaliśmy wygraną drużyny Juliana Nagelsmanna. Czy fani również euforycznie zareagowali na piękną grę Niemców? Jakie nastroje panują w Hamburgu? Sprawdźcie w galerii zdjęć. 

Quiz na Euro 2024. Te podstawy powinien znać każdy kibic

Pytanie 1 z 9
Na ile grup podzielone zostały drużyny na Euro 2024?