MAXIM - Miejsce na Ziemi

i

Autor: Youtube MAXIM - Miejsce na Ziemi - kadr z klipu

Maxim szczery DO BÓLU w nowym singlu. Sprawdź jego Miejsce na Ziemi [WIDEO]

2020-05-25 10:19

W swoje okrągłe urodziny białostocki raper Maxim puścił w sieć singiel "Miejsce na Ziemi". Przygląda się w nim "z boku" na 30 lat swojego dotychczasowego życia. Jest szczerze, dojrzale i klimatycznie. Posłuchajcie sami na bialystok.eska.pl.

24 maja Piotr Maksim obchodził swoje 30. urodziny. Z tej okazji opublikował na swoim kanale nowy numer - rodzaj rachunku sumienia i przegląd swojego dotychczasowego życia. Jest szczerze, dojrzale i klimatycznie.

Zobacz też: Hot16Challenge2: Jest kolejna PETARDA z Podlasia! Tym razem od Maxima [WIDEO]

- Kończę dziś 30 rok życia - napisał Maxim na swoim oficjalnym profilu. - Poczułem wewnętrzną potrzebę podzielenia się z Wami emocjami, które towarzyszą mi od pewnego czasu. Chciałbym tym samym zamknąć pewien etap i zacząć nowy rozdział. Życzę każdemu, żeby odnalazł swoje miejsce na Ziemi. Tym, którzy je odszukali, życzę, aby tego nie spieprzyli i dbali o swoich bliskich każdego dnia.

Za bit do kawałka "Miejsce na Ziemi" odpowiedzialny jest leeo, a wideo nakręcił Fris. Realizacją i obróbką dźwiękował zajął się Paweł Dukato Czaczkowski z 323 Studio.

Hit BUBBLETEA, jakiego nie słyszeliście! Cover przebije oryginał Quebonafide? [WIDEO]

Jak brzmi całość? Posłuchajcie sami:

Posłuchaj czym jest sklepik socjalny i kto będzie mógł w nim zrobić zakupy:

Tablice rejestracyjne w Polsce. Z jakiego województwa pochodzi auto oznaczone...

Pytanie 1 z 10
BWM:
Mieszkańcy Szczecinka ratowali małe łabędzie

Kim jest Maxim?

Piotr Maksim (ps. Maxim) to białostocki raper i aktywista hip hopowy. Działalność na scenie zaczynał jako uczestnik tzw. ustawek freestyle'owych. Był również organizatorem rozmaitych eventów na rzecz promocji białostockiego hip hopu.

Absolwent i stypendysta Uniwersytetu w Białymstoku uczestniczył w zorganizowanej przez uczelnię konferencji pod hasłem "Miejska poezja, która tętni w bruku, czyli polska kultura hip-hopowa: miłoszOFFnia’’. Wraz z innymi muzykami opowiadał poezję Czesława Miłosza hip-hopem.

W lokalnym podziemiu Maxim debiutował mixtapem (nagranym wraz z Adachem) "Rzuć to na sprzęt!". W 2013 roku ukazała się jego solowa płyta "MAXYMALNIE". W 2014 roku związał się z warszawską wytwórnią Aloha Entertainment. W ramach współpracy powstał album Maxim & Blaze "Reszty nie trzeba". W 2016 roku raper wydał kolejny solowy longplay "MAXIMUS", a 2 lata później - projekt Maxim & Pablo Subito "All In".