Kolejny wielki problem w Plutyczach! Andrzej Onopiuk już teraz apeluje do swoich fanów

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Kolejny wielki problem w Plutyczach! Andrzej Onopiuk już teraz apeluje do swoich fanów

Rolnicy. Podlasie

Kolejny wielki problem w Plutyczach! Andrzej Onopiuk już teraz apeluje do swoich fanów

2024-05-20 14:52

Andrzej z Plutycz w ostatnich tygodniach korzysta z dogodnych warunków atmosferycznych i praktycznie nie schodzi z pola. W ostatnim materiale w mediach społecznościowych i internecie zobaczyliśmy kolejne urywki z jego pracy. Gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" od razu zaapelowała do swoich fanów o pomoc. O co chodzi?

Andrzej z Plutycz 2024 rok może zaliczyć do jednych z najlepszych w swoim życiu, ale gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" w ogóle się nie zatrzymuje. Rolnik spod Bielska Podlaskiego od kilku tygodni w pocie czoła pracuje na polu, a w ostatnim materiale na YouTube zobaczyliśmy nową odsłonę jego perypetii.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz w końcu zostanie ojcem? Gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie” już zaczął starania. Taki ma plan!

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz gorąco zaapelował do swoich fanów

W najnowszym filmie na kanale Andrzeja z Plutycz "Gienek i Andrzej Plutycze" widzimy, jak bracia najpierw przebierają, a później sadzą ziemniaki. Podczas tej pierwszej czynności między Andrzejem i Jarkiem dochodzi do dyskusji, jak dużo warzywa zostanie posadzonych w tym roku i bracia słusznie doszli do wniosku, że za dużo jak na ich moce przerobowe. Andrzej z Plutycz dodał, że w tym roku chcą posadzić hektar ziemniaków i już w maju zaprosili fanów serialu "Rolnicy. Podlasie" na wykopki. Te mają się odbyć 1 września.

Andrzej z Plutycz będzie ojcem? Gwiazda serialu “Rolnicy. Podlasie” ma plan

Na jednym z marcowych materiałach na YouTube widzieliśmy również opowieść Andrzeja z Plutycz o tym, jak rolnik dobrze bawił się w Szklarskiej Porębie. Brat Jarek opowiedział, że poznał tam mnóstwo kobiet, a niektóre do dziś dzwonią do Plutycz. Wypoczywając w Górach w Centrum rehabilitacji Rolników, gospodarz spod Bielska Podlaskiego dostał telefon od swoich przyjaciół ze wsi. Andrzej z Plutycz opowiedział o tym, jak rehabilituje się i odpoczywa wśród pięknych kobiet. Ze słów Jarka życzącego bratu powrotu do domu z żoną, która da mu upragnione dziecko, wnioskujemy, że taki był plan Andrzeja na odpoczynek w górach. 

Na razie jednak od dwóch miesięcy jest wielka cisza w tym temacie. Czyżby Andrzej z Plutycz szykował dla nas jakąś bombę?

Rolnicy. Podlasie. Problem w Plutyczach. Andrzej: Innego wyjścia nie mam