Jagiellonia Białystok. Klub straci dwa talenty? Dwie zagraniczne potęgi mocno zainteresowane

i

Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok. Klub straci dwa talenty? Dwie zagraniczne potęgi mocno zainteresowane

Jagiellonia Białystok. Klub straci dwa talenty? zagraniczne potęgi mocno zainteresowane

2022-06-15 9:16

Jagiellonia Białystok może stracić dwa wielkie talenty. Jan Faberski i Miłosz Matysik wzbudzili zainteresowanie europejskich potęg. Mogą trafić do Włoch i Holandii.

Wiele wskazuje na to, że Jagiellonia Białystok straci kolejnego utalentowanego piłkarza. Po tym jak klub ze stolicy Podlasia opuścili Karol Struski i Jakub Lutostański, następni młodzi i perspektywiczny zawodnicy prawdopodobnie opuszczą Białystok. Chodzi tutaj o Miłosza Matysika i Jana Faberskiego.

ZOBACZ TEŻ: Jagiellonia Białystok. Klub w poważnych tarapatach finansowych. Przystanie na pomysł radnych?

Wychowankowie Jagiellonii Białystok od początku roku są bacznie obserwowani przez zachodnie kluby, a odkąd Matysik z powodzeniem zaczął występować w Ekstraklasie, do klubu z Podlasia zaczęły przychodzić pierwsze propozycje transferowe. Dyrektor sportowy klubu Łukasz Masłowski już kilka miesięcy temu informował o tych ofertach, ale Jagiellonia Białystok wówczas nie zgodziła się na proponowane warunki finansowe.

Teraz żółto-czerwoni będą mieli szansę więcej zarobić na obydwu zawodnikach. 18-letni Matysik wzbudził zainteresowanie AS Romy, a 16-letni Faberski może trafić do Ajaksu Amsterdam. Swoje informacje dziennikarze tygodnika „Piłka Nożna” próbowali potwierdzić u Masłowskiego, ale dyrektor sportowy Jagiellonii Białystok potwierdził jedynie, że wielkie marki interesują się wspomnianą dwójką.

Przemysław Frankowski po meczu z Belgią