Jacek Kurski z żoną w USA. Tak żyją w amerykańskiej posiadłości [ZDJĘCIA]

i

Autor: akpa.pl/Kurnikowski Joanna i Jacek Kurscy

Kurscy w USA

Jacek Kurski z żoną w USA. Tak żyją w amerykańskiej posiadłości [ZDJĘCIA]

2023-12-04 10:28

Jacek Kurski ze swoją małżonką Joanną mieszkają obecnie w Maryland w Stanach Zjednoczonych. Była szefowa programu "Pytanie na śniadanie" pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych zdjęciami z ich wspólnego życia w USA. Pokazała na nich m.in. posiadłość rodziny. Przekonajcie się jak wygląda ich nowy dom.

W 2022 roku Jacek Kurski został odwołany z funkcji prezesa TVP. Niedługo później pracę w publicznej telewizji straciła także jego żona Joanna. Tam realizowała "Pytanie na śniadanie". Polityk PiS-u postanowił nie kontynuować swojej kariery w ojczyźnie. Zamiast tego przyjął propozycję pracy w Waszyngtonie i aktualnie sprawuje tam stanowisko zastępcy dyrektora wykonawczego w Banku Światowym.

Państwo Kurscy wraz z całą rodziną przeprowadzili się zatem do USA. Joanna dzieli się regularnie relacjami z ich życia na swoim Instagramie. Tym razem pochwaliła się nowym domem.

Kurscy w USA. Tak żyją w amerykańskiej posiadłości

Kurscy w Stanach Zjednoczonych zamieszkali w posiadłości pod Waszyngtonem, tak aby uniknąć miejskiego zgiełku.

Mieszkamy w pięknej dzielnicy, wśród parków, wody i zwierząt. Przed domem biegają króliki, wiewiórki, a nawet sarny. Bardzo szybko poczułam się tutaj dobrze - opowiedziała niedawno Joanna Kurska w rozmowie z "Plejadą".

Na zdjęciach z Instagrama możemy zobaczyć niektóre części domu. Widać m.in kuchnię, salon, pokoje, taras i podwórko wokół domostwa.

Na jednej z fotografii były prezes TVP przygotowuje posiłek dla całej rodziny (przewiń w bok, by zobaczyć kolejne zdjęcia).

Quiz: Dopasuj walutę do kraju

Pytanie 1 z 10
Jeśli wybieramy się do Węgier, to musimy mieć przy sobie?
Quiz: Dopasuj walutę do kraju
Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!