Freszsz - Gęsta Mgła. Nowy singiel z albumu Ogród Pełen Dymu

i

Autor: Facebook Freszsz - Gęsta Mgła. Nowy singiel z albumu Ogród Pełen Dymu

Gęsta mgła nad Białymstokiem. Freszsz właśnie wjechał z nowym singlem! [WIDEO]

2021-02-12 12:12

- Czuję pod skórą chaos, spójrz, jak pochłania moją tożsamość - rozpoczyna Freszsz w najnowszym singlu "Gęsta Mgła". Szczery do bólu kawałek wjechał właśnie na Youtube, promując nadchodzące niezależne wydawnictwo rapera z Białegostoku pt. "Ogród Pełen Dymu".

W sieci pojawił się właśnie kolejny singiel promujący najnowszy album białostockiego rapera Freszsza. "Gesty dym" to mocne rozliczenie z przeszłością - swoiste katharsis, stanowiące podsumowanie pewnego okresu życia wykonawcy. Kawałek promuje wydawnictwo "Ogród Pełen Dymu", który światło dzienne ujrzy w pierwszym kwartale 2021 roku. Z produkcję muzyczną w całości odpowiedzialny jest Drosey, czyli Rose. 

Freszsz - Gęsta Mgła. Nowy singiel z albumu Ogród Pełen Dymu

SPRAWDŹ TEŻ: Białostocki raper Freszsz wjechał z MOCNYM singlem! Sprawdźcie Bagno [WIDEO]

- To jeden z najszczerszych tekstów, jakie miałem okazję popełnić na przestrzeni kilkunastu lat - mówi Freszsz o nowym singlu. - Myślę, że na tym polu konkurować z nim może "Polmos Białystok" i "Miasto Maszyn", czyli kawałki z repertuaru FunkyFlow. Jednak to, co wyróżnia ten kawałek od wyżej wymienionych, to niezwykle charyzmatyczny refren, który mam nadzieję wbiję się Wam do głowy na długie tygodnie.

Białostoczanin przyznaje, że gdy rozpoczynał pracę nad albumem na przełomie kwietnia i maja 2020 roku, założył sobie, że przyłoży rękę do zapadających w pamięć refrenów, które poniosą zwrotki. 

Czy osiągnął cel?

Przekonajcie się sami! "Gęstą Mgłę" odsłuchacie poniżej, na naszej stronie.

Najczęściej kradzione samochody [Toyota, BMW, Renault] | ESKA XD - Prosto z salonu #16