Imprezy

Dni Miasta Białegostoku 2024. Enej i Margaret przyciągnęli tłumy na Rynek Kościuszki [ZDJĘCIA]

2024-06-22 18:45

W piątek 21 czerwca o godz. 19:00 prezydent Tadeusz Truskolaski uroczyście otworzył Dnia Miasta Białegostoku 2024. Zgodnie z tradycją lat ubiegłych najważniejsze wydarzenie lata w stolicy Podlasia rozpoczął koncert gwiazd na Rynku Kościuszki. Tłumy mieszkańców Białegostoku ściągnęły na występ Kuby Szmajkowskiego, zespołu Enej oraz Margaret. Sprawdź w galerii zdjęć, jak białostoczanie bawili się podczas Dni Miasta 2024.

Dni Miasta Białegostoku 2024 to najważniejsza i największa impreza organizowana latem w stolicy Podlasia. Co roku dzięki występowi gwiazd polskiej sceny muzycznej i Śniadaniu Mistrzów w ogrodach Pałacu Branickiego tłumy białostoczan w ten sposób rozpoczynają wakacje. W piątek 21 czerwca pogoda dopisała, a fanów dobrej muzyki nie przegonił nawet wcześniejszy mecz reprezentacji Polski. To jak bawili się mieszkańcy Białegostoku sprawdzicie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Dni Miasta Białegostoku 2024. Zobacz kto zagra na Rynku Kościuszki

Dni Miasta Białegostoku 2024. Tak mieszkańcy bawili się podczas koncertu gwiazd 21.06.2024

Koncert gwiazd w piątek 21 czerwca kolejny raz potwierdził, że to właśnie otwarcie Dni Miasta Białegostoku zawsze przyciąga największą liczbę mieszkańców stolica Podlasia. Kuba Szmajkowski oraz Margaret, a szczególnie zespół Enej stworzyli niesamowitą atmosferę na Rynku Kościuszki, a takie hity jak "Lili", "Radio Hello" czy "Kamień z napisem Love" rozbujali tysiące fanów. Jak bawili się białostoczanie na Rynku Kościuszki sprawdzicie w galerii poniżej.

QUIZ: Zabytki Białegostoku. Ile z nich rozpoznasz tylko po fragmencie?

Pytanie 1 z 20
Na początek coś prostego. Co znajduje się na zdjęciu?
Na początek coś prostego. Co znajduje się na zdjęciu?