Lato

Centrum Handlowe Fasty. Urządzaliśmy się z Eską Summer City [FOTO] [WIDEO]

2024-07-09 15:46

Wakacje, to nie tylko woda i relaks, ale też dobry moment na aranżację własnych czterech katów. Eska Summer City odwiedziła Centrum Handlowe Fasty, które ma wiele do zaoferowania w temacie wyposażania wnętrz.

Wakacyjny patrol Eska Summer City odwiedza najróżniejsze, często nieoczywiste miejsca. Lato, dla niektórych Białostoczan, to również czas na zmianę swojego "gniazdka". I od razu pojawiają się pytania: Co wybrać? Na jaki styl postawić, żeby nieco się wyróżnić?

Centrum Handlowe Fasty, to miejsce, które na pewno kojarzy każdy mieszkaniec Białegostoku. Na lokalnych rynku działa niemal od zarania dziejów. Funkcjonowało zanim w Białymstoku pojawiły się obiekty duże sieciówki i obiekty wielkopowierzchniowe.

Kilkadziesiąt sklepów

Dziś można powiedzieć, że Centrum Handlowe Fasty uchodzi za miejsce kultowe. Obiekt oferują szeroką game produktów do wyposażenia wnętrz i stawia na dobry design, jak też na polskie produkty.

Obiekt liczy 20 tys m2 i uchodzi za jedno z największych centrów handlowych w północno-wschodniej Polsce.

Posiada kilkadziesiąt sklepów oferujących niemal wszystko do wyposażenie wnętrz: od podłogi, aż po żarówkę.

A do tego jak informuje obiekt na swojej stronie: możliwość porównania towarów wielu producentów, w wielu sklepach znajdujących się kilka metrów od siebie.

Co oferuje? Jakim dizajnem kusi? Postanowiliśmy sprawdzić z naszą ekipą Eska Summer City:

Centrum Handlowe Fasty