Caroline Derpienski pokazała swoje stare zdjęcia! Różnica tylko w ustach i włosach

i

Autor: akpa.pl/Wojtalewicz Jarosław;Instagram/carolinederpienski Tak zmieniła sie Caroline Derpienski! Zobacz jej stare zdjęcia

Gwiazdy

Caroline Derpienski pokazała swoje stare zdjęcia! "Różnica tylko w ustach i włosach"

2024-05-08 14:07

Caroline Derpienski słynie z kontrowersji i swojego charakterystycznego wyglądu. Celebrytka nie stroni od mocnego makijażu i filtrów w mediach społecznościowych. Niektórzy wypominają jej też operacje plastyczne. Teraz influencerka pochwaliła się serią swoich zdjęć z nastoletnich lat. Jak mocno się zmieniła?

Caroline Derpienski zrobiła oszałamiającą karierę w polskim show-biznesie. Celebrytka słynąca z kontrowersji i konfliktów z innymi gwiazdami, niedawno gościła m.in. na kanapie w show Kuby Wojewódzkiego, była także bohaterką jednego z reportaży Krzysztofa Stanowskiego.

22-latka regularnie chwali się swoim wystawnym życiem oraz karierą na amerykańskich wybiegach. Swoich sił w modelingu białostoczanka próbowała już jako nastolatka.

QUIZ o Caroline Derpienski. Sprawdź jak dobrze znasz najpopularniejszą celebrytkę z Białegostoku!

Pytanie 1 z 15
Jak naprawdę nazywa się Caroline Derpienski?

Tak Caroline Derpienski wyglądała jako nastolatka. Celebrytka pokazała swoje stare zdjęcia

Najwidoczniej influencerkę "wzięło na wspomnienia", bo w relacjach na swoim Instagramie opublikowała serię zdjęć z przeszłości.

Przedstawiają one bohaterkę tabloidów od 12. do 16. roku życia. W oczy rzuca się jej zmieniony wygląd. Między innymi odmienny kolor włosów oraz przewaga zdecydowanie bardziej naturalnego oblicza. Tak sama Derpienski skomentowała zdjęcia pod jednym z nich:

"Różnica jest jedynie w ustach i włosach. A tak to personalnie nie widzę zmian. Mała ja dałaby się pokroić, żeby być taką nieziemską kobietą, na jaką wyrosłam" - podsumowała.

Czy aby na pewno? Zdjęcia obejrzycie poniżej.

CAŁA JA: CAROLINE DERPIENSKI - Zawsze czuję się królową, nawet w piżamie