Bateria w telefonie szybko się rozładowuje? Sprawdź 9 aplikacji, które najszybciej ją wyczerpują

i

Autor: unsplash.com Bateria w telefonie szybko się rozładowuje? Sprawdź 9 aplikacji, które najszybciej ją wyczerpują

Bateria w telefonie szybko się rozładowuje? Te 9 aplikacji najszybciej ją wyczerpują!

2022-07-21 11:36

Bateria w Twoim telefonie szybko się rozładowuje? Znamy przyczynę! Wraz z postępem technologicznym telefony komórkowe zaczęły służyć nam nie tylko do rozmów telefonicznych i wysyłania smsów. Wszystko za sprawą wielu dostępnych aplikacji, które coraz mocniej wyczerpują energię naszych sprzętów. W galerii prezentujemy 9 aplikacji, które najszybciej wyczerpują baterię telefonów.

Bateria w telefonie komórkowym

Zapewne tylko nieliczni pamiętają pierwsze telefony komórkowe, które nie tylko były olbrzymich rozmiarów, a ich koszt zwalała z nóg, ale również służyły one głównie do prowadzenia rozmów telefonicznych. Dopiero później można było wysyłać krótkie smsy ograniczone do 160 znaków, a z czasem zaczęły pojawiać się pierwsze gry i aplikacje.

Obecnie telefony komórkowe rozwinięte są do tego stopnia, że właściwie zastąpiły nam komputery w tych najprostszych sprawach. Dzięki wielu aplikacjom jesteśmy w stanie opłacić wszystkie rachunki, prowadzić za pośrednictwem internetu konwersację z ludźmi z całego świata, a nawet robić sesje zdjęciowe i nagrywać filmy w wysokiej jakości!

9 aplikacji, które najszybciej wyczerpują baterię w telefonie

To wszystko możemy zrobić dzięki olbrzymiej ofercie aplikacji. Programów jest dużo, zyskaliśmy w związku z tym olbrzymie możliwości, ale jest jeden minus. Mocno obciążają one pamięć i moc naszych sprzętów. Które najbardziej? W poniższej galerii znajdziesz 9 programów, które najszybciej rozładowują baterię w telefonie komórkowym.

Jak wydłużyć pracę telefonu?

W kwestii wydłużenia żywotności baterii w naszych telefonach komórkowych sposoby są właściwie dwa:

  • - zakup powerbanka (przenośne zewnętrzne baterie),
  • - usunięcie z telefonu aplikacji, które najmocniej obciążają baterię, a z których sami korzystamy rzadko.

Ta druga opcja jest zdecydowanie najlepsza na dłuższą metę, bo powerbank również ma w sobie baterię, która kiedyś się wyładuje.

Wakacyjny SuperHIT odc III

Źródło: poranny.pl