Andrzej z Plutycz straci tysiące zł? Ta inwestycja dla rolnika z Podlasia może odbić się czkawką

i

Autor: Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz straci tysiące zł? Ta inwestycja dla rolnika z Podlasia może odbić się czkawką

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz straci tysiące zł? Ta inwestycja dla rolnika z Podlasia doprowadzi go do łez

2024-07-17 10:08

Andrzej z Plutycz nie miał jeszcze w życiu lepszego okresu niż 2024 rok. Właśnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy gwiazda serialu “Rolnicy. Podlasie” w końcu wyjechała do sanatorium na odpoczynek, ogromne zmiany przeszło jego gospodarstwo, a teraz kolejna rewolucja szykuje się w jego domu. O co chodzi? Co zrobi Andrzej z Plutycz? Dlaczego ta inwestycja może odbić się czkawką dla gwiazdy serialu “Rolnicy. Podlasie”?

Co nowego u Andrzeja z Plutycz? Po krótkiej przerwie postanowiliśmy ponownie zajrzeć do Plutycz, niewielkiej miejscowości niedaleko Bielska Podlaskiego, aby sprawdzić, co słychać u najsłynniejszego rolnika w całej Polsce. Okazuje się, że przez miesiąc u Andrzeja Onopiuka działo się sporo. 

ZOBACZ TAKŻE: Nowa budowla w Laszkach! Emilka Korolczuk zbudowała ją od podstaw!

Andrzej z Plutycz - YouTube

Na szczęście dzięki temu, że Andrzej z Plutycz na kanale na platformie YouTube skrupulatnie pokazuje, co słychać w jego życiu, wiemy doskonale co się wydarzyło. Z jednej strony, jak to u gwiazdy serialu “Rolnicy. Podlasie”, zepsuło się kilka maszyn rolniczych, ale przy okazji wydarzyło się sporo. W Plutyczach zakończony został remont podwórka, w związku z tym przynajmniej na jakiś czas temat słynnego błota został zlikwidowany.

Andrzej z Plutycz - Dom

Dom Andrzeja z Plutycz mieści się w niewielkiej miejscowości pod Bielskiem Podlaskim. Wszystkich fanów gwiazdora serialu “Rolnicy. Podlasie” zapraszamy pod jeden adres: Plutycze 39. I przyznajemy, że musicie się spieszyć, bo wszystko wskazuje na to, że dom Andrzeja z Plutycz w ciągu kilku najbliższych miesięcy zmieni się nie do poznania. Rolnik z Podlasia bowiem zdecydował się na jego termomodernizację. W najnowszym materiale filmowym na jego kanale widzimy agenta firmy, która ma pomóc Onopiukowi w otrzymaniu dotacji od państwa oraz w całej budowie.

Nowa inwestycja Andrzeja z Plutycz narobi rolnikowi kłopotów?

Nowa inwestycja Andrzeja z Plutycz wzbudziła ogromne zamieszanie wśród jego fanów. W komentarzach pod najnowszym filmem widzimy sporo reakcji, które odradzają rolnikowi zrobienie termomodernizacji. We wpisach internautów przewijają się opinie, że to oszustwo, a sam Andrzej z Plutycz jeszcze zapłacze po tej decyzji. Kolejna kwestia to fakt, że ocieplanie tak zabytkowego drewnianego domu to nie tylko zbrodnia, ale być może również przestępstwo.

Fani Andrzeja z Plutycz nie mają złudzeń

"Gonić dziada naciągacza andrzej jeszcze będzie płakał"

"Andrzej za jakiś czas będzie żałował tej decyzji. Już ludzie narzekają płacą więcej niż powinni"

"Go wydymają że hektarów zbraknie na splate długów"

To tylko niektóre z setek podobnych komentarzy.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej walczą ze stonką
Listen on Spreaker.