Nowa budowla w Laszkach! Emilka Korolczuk zbudowała ją od podstaw!

i

Autor: YouTube/Ranczo Laszki Nowa budowla w Laszkach! Emilka Korolczuk zbudowała ją od podstaw!

Rolnicy. Podlasie

Nowa budowla w Laszkach! Emilka Korolczuk zbudowała ją od podstaw!

2024-05-28 15:13

Emilia Korolczuk to jedna z ulubionych bohaterek serialu "Rolnicy. Podlasie", która swoim codziennym życie na wsi chętnie dzieli się ze swoimi fanami w internecie. W ostatnim czasie w Laszkach, gdzie popularna rolniczka prowadzi swoje gospodarstwo, powstała nowa budowla. Co ciekawe, Emilka Korolczuk od podstaw zbudowała ją sama.

Co się stało u Emilki w Laszkach?

Emilia Korolczuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Kobieta w Laszkach na Podlasiu prowadzi 16-hektarowe gospodarstwo. Na terenie słynnego Rancza Laszki znajduje się ponad setka zwierząt, ale największą popularnością widzów i odwiedzających cieszą się legendarne już kozy.

CZYTAJ TAKŻE: Ostra wymiana zdań Emilki Korolczuk z fanem na koniec 2023 roku. “Szkoda słów na tego człowieka”

Nowa budowla w Laszkach. Emilia Korolczuk z nową inwestycją

Emilia Korolczuk podobnie jak Andrzej z Plutycz aktywnie działają w swoich social mediach, gdzie można zobaczyć ich życie na wsi od kulis. Trzeba jednak przyznać, że to właścicielka Rancza Laszki od lat regularnie rozwija swoje gospodarstwo. Przykładowo pod koniec 2022 roku w Laszkach u Emilki powstała serownia, a produkty bohaterki serialu "Rolnicy. Podlasie" z miejsca stały się hitem sprzedaży.

W najnowszym materiale na platformie YouTube widzimy, jak w Laszkach powstaje nowa budowla. Emilia Korolczuk w ten sposób szykuje się do sezonu w ogrodzie, bo wspólnie z partnerem Karolem postawili nową szklarnię. Co ważne, para praktycznie całą pracę wykonała własnoręcznie, a w końcowych czynnościach pomagali jedynie wujek oraz ich córeczka Laura. Włączenie się w pracę najmłodszego członka rodziny zachwyciło internautów, którzy pod filmem wysłali Emilii Korolczuk mnóstwo ciepłych słów.

Laura dozorowała jak prace postępują jednocześnie pomagając tacie

Gdyby nie Laura to tak łatwo by nie poszło

Fajnie że ma się takiego pomocnika pracowite dziecko

QUIZ: Podlaska gwara. Ile słów odgadniesz?

Pytanie 1 z 14
Apiać - co to znaczy?
Rolnicy. Podlasie. Jak żyje i mieszka Emilia Korolczuk?