Rokoko Summer

i

Autor: Rokoko Summer - Gramy 7 dni w tygodniu

WEEKEND W BIAŁYMSTOKU

Weekend w Białymstoku. Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie spędzić czas!

2024-06-15 9:05

Przed nami kolejny weekend w Białymstoku podczas którego będzie się dużo działo. W Klubie Show zagra znany białostockiej publiczności DJ Matys. Z kolei gigantyczne róże pojawiły się w Ogrodach Pałacu Branickich. To w ramach Festiwalu Barokowe Ogrody Sztuki.

Klub SHOW

Już w piątek (14.06) w Klubie Show impreza ''Bez napinki''. Na parkiecie będziecie bawić się przy najlepszej muzyce. Z kolei w sobotę (15.06) w Klubie Show zagra legenda polskiej sceny klubowo-festiwalowej Dj Matys.

Klub Balet

W piątek (14.06) w Klubie Balet o doskonałą oprawę muzyczną zadba DJ Robert Castan. Wszyscy do godz. 23 wchodzą za darmo. A już w sobotę (15.06) impreza skierowana do kobiet. Za sterami stanie i imprezę rozkręci Dj Finger.

Rokoko Summer

W Rokoko Summer rusza strefa kibicowania! Będą leżaki, będzie chmurka i będzie foodtruck. Po transmisji na żywo stanie DJ z konsolą, który zadba o odpowiedni after po meczu.

Weekend na Młynowej

Przed wami dwa dni pełne niezapomnianych wrażeń i nocnych imprez, które będą trwały do białego rana! Z głośników polecą największe hity.

Barokowe Ogrody Sztuki

Kolejna edycja wydarzenia Barokowe Ogrody Sztuki odbędzie się w Białymstoku już 14, 15 i 16 czerwca. Program imprezy jest bogaty, zaplanowano tańce, warsztaty i pokazy. W Ogrodach Pałacu Branickich rozbłysną „Królewskie róże”. Instalacja artystyczna to 20 róż liczących ponad 2 metry wysokości.