Szokująca propozycja fanów serialu “Rolnicy. Podlasie”. Komu Gienek z Plutycz powinien przepisać gospodarstwo?

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu Gienek z Plutycz

Rolnicy. Podlasie

Szokująca propozycja fanów serialu “Rolnicy. Podlasie”. Komu Gienek z Plutycz powinien przepisać gospodarstwo?

2023-11-23 15:52

Andrzej z Plutycz w 2023 roku idzie jak burza. Rolnik nie tylko osiągnął sukces na platformie YouTube, ale również rozpoczął budowę domu, zmienił ogrodzenie, a w pracach na polu i w gospodarstwie również ma sporo powodów do radości. Pod ostatnim nagranie jednak fani serialu “Rolnicy. Podlasie” zaskoczyli tym, komu Gienek Onopiuk powinien przepisać swoją gospodarkę. Czy na pewno Andrzejowi z Plutycz?

Trwa dobry rok Andrzeja z Plutycz! Rolnik spod Bielska Podlaskiego osiągnął zamierzony cel na swoim kanale na YouTubie, rozpoczął remont domu, wymienił ogrodzenie w gospodarstwie, a teraz wziął się również za modernizacje całej gospodarki. W jaki sposób?

Andrzej z Plutycz wzorowo współpracuje z bratam Jarkiem

Musimy przyznać, że miło patrzeć, jak Andrzej z Plutycz w końcu postanowił wyremontować stare budynki i ogrodzenie. Nie ukrywamy, że zmiana zaszła również w podejściu do gospodarzenia. W najnowszym materiale widzimy, jak Andrzej z Plutycz wspólnie z bratem Jarkiem wybiera obornik z chlewa. Przed rokiem bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” robił to ręcznie widłami. Teraz postanowił wynająć specjalną maszynę, aby było bardziej efektywnie.

Szokująca propozycja fanów serialu “Rolnicy. Podlasie”. Gienek z Plutycz popełnił błąd?

Ta drobna zmiana Andrzeja z Plutycz w myśleniu o gospodarzeniu cieszy. Ale nie wydaje nam się, aby sam bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” był zadowolony z komentarzy pod najnowszym filmem. Tam najczęściej zawsze jest najciekawiej, ale tym razem obrywa się Andrzejowi z Plutycz solidnie. 

Chodzi o to, że Gienek z Plutycz popełnił błąd, przepisując całą gospodarkę na Andrzeja z Plutycz. Według internautów powinien ją zapisać Jarkowi, bratu Andrzeja Onopiuka. Jak zauważają fani w komentarzach, młodszemu synowi Gienka nie brakuje mądrości, roztropności, spokoju i umiejętności. 

Ile wiesz o Andrzeju z Plutycz? Sprawdź, co działo się w tym roku w Plutyczach!

Pytanie 1 z 11
Czy Andrzej z Plutycz wystąpił w teledysku popularnej grupy disco polo?
Rolnicy. Podlasie. Gienek i próbuje wyciągnąć rzepkę z ziemi. "Pocą się, sapią, stękają srogo..."