West Side Story

i

Autor: Kino Helios

Spielberg, Małaszyński i ostatnie imprezy w klubach. Weekend w Białymstoku [AUDIO]

2021-12-10 16:53

Grudniowy weekend przynosi w Białymstoku kilka propozycji. Kluby zapraszają na ostatnie imprezy przed zamknięciem. Koncertuje Paweł Małaszyński, a miłośnicy X muzy mogą delektować się najnowszym dziełem Stevena Spielberga.

Relaksować się można w klubach, bo to ostatni weekend przed zapowiadanym przez rząd zamknięciem dyskotek.

W Black Diamond w sobotę, wystąpi słynny DJ SNIPER, rezydent największych białoruskich klubów.  Będą królować zarówno wschodnie, jak i zachodnie rytmy. - Bawimy się, jakby jutra miało nie być - zapowiadają organizatorzy.

SkyClub wspólnie z Samorządem Studentów Politechniki Białostockiej oraz Parlamentem Studenckim UwB organizuje wielką studencką imprezę mikołajkową pod hasem "Mikołajki do kwadratu"

W klubie Piętro, w sobotę pojawi się aktor, ale też i muzyk Paweł Małaszyński, który wystąpi ze swoim zespołem Cochise. Zagra też Polska B- Białystok. Po koncercie - rockowe after party

Jeżeli macie ochotę na kino, to jest w czym wybierać. Do białostockich kin Helios trafiło najnowsze dzieło Stevena Spielberga WEST SIDE STORY. W repertuarze jest również film w doborowej obsadzie "Nie patrz w górę".

O największych premierach tego weekendu mówi Urszula Komsta, kierownik Heliosa w Alfie:

Posłuchaj: Premiery w Kinach Helios

Z kolei na pływalni przy ul. Włókienniczej zostanie rozegrany Świąteczny Nocny Maraton Pływacki. Do rywalizacji stanie 12 drużyn. Start w sobotę o godz. 22.00.