Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Co się wydarzy w 7. odcinku? [ZDJĘCIA]

i

Autor: telewizja FOKUS TV

Rolnicy. Podlasie. Awaria w Plutyczach! Gienek i Andrzej zaskoczeni podczas kolacji [ZDJĘCIA]

2021-04-22 9:27

Gienek i Andrzej pojawią się w nowym 7. odcinku serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Premiera w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia. W gospodarstwie w Plutyczach dojdzie do awarii zasilania, a Onopiukowie zostaną bez prądu. Dowiemy się także, co słychać w gospodarstwach Emilii Korolczuk oraz Tomka i Moniki z Pokaniewa.

Gienek i Andrzej to postaci, których fanom „Rolników. Podlasie” przedstawiać nie trzeba. Sympatię fanów zaskarbili swoją skromnością, szczerością oraz poczuciem humoru. Przygody bohaterów z Plutycz z zainteresowaniem śledzą tysiące widzów – nie tylko przed telewizorami, lecz również w mediach społecznościowych, a nawet osobiście. W gospodarstwie Gienka i Andrzeja nie brakuje bowiem odwiedzin osób, które na własne oczy chcą zobaczyć miejsca znane z serii. Niestety, popularność niejednokrotnie odbija się również negatywnie na rodzinie Onopiuków, ponieważ wiele nieżyczliwych osób donosi na nich do sanepidu czy na policję. W efekcie rolnicy wciąż otrzymują pisma z sądu czy komisariatu, a także borykają się z kontrolami sanepidu. Kolejne przygody Gienka i Andrzeja będziemy mogli śledzić już niedługo w 7. odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie”. Obok sympatycznych gospodarzy spod Bielska pojawią się w nim Emilia Korolczuk oraz Monika i Tomek z Pokaniewa. Co się wydarzy w 7. odcinku „Rolników”? Jak poradzili sobie ze srogą zimą?

Rolnicy. Podlasie. Co się wydarzy w 7. odcinku 3. sezonu?

Na Podlasiu sroga zima. Rolnicy muszą się na nią dobrze przygotować. Gienek i Andrzej w Plutyczach biorą się za szykowanie nowego pomieszczenia dla cielaka. Wyruszają także do lasu z workiem zboża, żeby nakarmić zwierzęta. W czasie wyprawy pies promil znajduje poroże jelenia. Andrzej zabiera je do gospodarstwa. Potem smaży dla ojca i siebie placki z jabłkami. W czasie w Plutyczach dochodzi do awarii – Gienek i Andrzej zostają odcięci od prądu. Okazuje się, że w ich gospodarstwie to żadna nowość, ponieważ w czasie śnieżyc często dochodzi do podobnych sytuacji.

Emilia Korolczuk spodziewa się dziecka. Wraz z mamą i babcią oglądają rzeczy dla córeczki Laury, która, jak dobrze wiemy, przyjdzie na świat już w czerwcu. W Laszkach pojawia się także szczeniak owczarka szkockiego. Przywozi go brat Emilki, który pomaga również wyrąbać przeręble w stawki, by stado krów i koni miało co pić, gdy będą spędzać zimę pod gołym niebem.

U Tomka i Moniki w Pokaniewie to czas radości i zabawy, szczególnie dla najmłodszych. Małżeństwo dokarmia leśne zwierzęta, dzięki czemu nie niszczą one pryzm z paszą. Przygotowują także zimowe atrakcje – z uprzątniętego z podwórza śniegu formują prawdziwe igloo!

Rolnicy. Podlasie - odcinek 7 w TV i internecie

7. odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” obejrzymy już w niedziele, 25 kwietnia. Początek emisji na FOKUS TV o godz. 20.15. O godz. 19.15 powtórka poprzedniego odcinka. Po emisji w TV odcinek 7. dostępny będzie również w Internecie na platformie IPLA TV.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu
Sonda
Czy podobają ci się nowe odcinki serialu "Rolnicy. Podlasie"?