Rolnicy. Podlasie. „Najlepszy rolnik z Podlasia” obchodził urodziny. Ile lat ma Gienek z Plutycz?

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. „Najlepszy rolnik z Podlasia” obchodził urodziny. Ile lat ma Gienek z Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. „Najlepszy rolnik z Podlasia” obchodził urodziny. Ile lat ma Gienek z Plutycz?

2022-06-01 16:08

Rolnicy. Podlasie. Najbardziej znany rolnik w Polsce i bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” obchodził w poniedziałek swoje urodziny. Gienek z Plutycz miał tego dnia wielkie wsparcie swoich wiernych fanów, którzy masowo wysyłali mu życzenia. Niektóre były naprawdę ciekawe!

„Rolnicy. Podlasie”. Gienek z Plutycz obchodzi urodziny

Rolnicy. Podlasie to obecnie bardzo popularny serial, który emitowany jest na antenie Fokus TV. Jego głównym bohaterem jest Gienek z Plutycz – rolnik z okolic Bielska Podlaskiego. Mężczyzna w poniedziałek obchodził swoje urodziny o czym poinformował na swoim koncie na Facebooku. Wpis na profilu „Gienek i Andrzej” powstał również z tego powodu, że rolnik chciał z okazji urodzin zorganizować swoim fanom konkurs.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wyjaśnia relację z Emilką. „Coś się popsuło”

„Rolnicy. Podlasie”. Konkurs z okazji urodzin Gienka

Gienek zaprosił swoich fanów do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego. Jest on skierowany zarówno do młodych jak i starszych fanów serialu. - Z przyjemnością zobaczymy Wasze prace plastyczne, malarskie i inne związane z rolnictwem "Praca rolnika Twoimi oczami" – czytamy na profilu.

Gienek z Plutycz „najlepszym rolnikiem z Podlasia”

Pod postem pojawiło się również bardzo dużo życzeń skierowanych do solenizanta. Większość z nich dotyczyła zdrowia i szczęścia Gienka, ale były również prawdziwe perełki. Jedna z fanek gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie” nazwała go „najlepszym rolnikiem z Podlasia”. Kilka komentarzy odnosiło się również do Andrzeja z Plutycz.

„Wszystkiego najlepszego panie Gienku w zdrowiu i oby Andrzejek trochę więcej Pana docenił”.

„Dużo zdrówka i mniej pracy. Niech Andrzej więcej się zaangażuje, bo bez pana zginie”.

Ile lat ma Gienek z Plutycz?

Na to pytanie wielu fanów bohatera serialu „Rolnicy. Podlasie” poszukuje odpowiedzi w sieci. Gienek z Plutycz 30 maja skończył 67 lat.

„Rolnicy. Podlasie”. Kiedy nowe odcinki?

Przygody Gienka i Andrzeja z Plutycz możecie oglądać w każdą niedzielę na antenie Fokus TV. Nowy odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” będzie miał premierę o godz. 20.00.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "A jak połamię?" Rolnik kieruje ciężkim sprzętem