Rolnicy. Podlasie. Emilka Korolczuk sprzedaje króliki [FOTO, WIDEO]

i

Autor: Facebook - Ranczo Laszki Emilia Korolczuk Rolnicy. Podlasie. Emilka Korolczuk sprzedaje króliki [FOTO, WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Emilka Korolczuk sprzedaje króliki [FOTO, WIDEO]

2022-01-19 6:56

Emilka Korolczuk jest jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Sołtys Laszek znana jest ze swojej miłości do zwierząt, w swoim gospodarstwie posiada m.in. konie, krowy, kozy, króliki, kury i owce. Teraz postanowiła sprzedać część swojego stada. O jakie zwierzątka chodzi?

W ostatnim odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie” Emilka Korolczuk wspólnie z Karolem próbowali złapać „Muminka”, który miał iść na sprzedaż jako byk rozpłodowy. Dodatkowo widzowie programu mogli śledzić ciekawą wymianę zdań z mamą oraz babcią Emilki. Seniorka rodu służyła swoją radą i doświadczeniem w uprawie truskawek.

Czytaj również: Czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź? [WIDEO]

Emilka sprzedaje króliki

Aktualnie sołtys Laszek planuje sprzedaż swoich młodych królików. Stosowną informację z ofertą Emilka zamieściła na swoim profilu na Facebooku. Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” dołączyła również zdjęcia króli oraz ceny. Te wahają się od 50 do 100 złotych za sztukę.

Gdzie i kiedy oglądać 4. sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Przygody Emilki Korolczuk z Laszek, jak również innych bohaterów popularnej serii, w tym Gienka i Andrzeja z Plutycz, możemy śledzić w nowych odcinkach 4. sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Emisja 4. odcinka już w niedzielę, 23 stycznia, na antenie FOKUS TV. Początek o godz. 20.15. Poniżej zapowiedź najnowszego odcinka.

Drożyzna w Warszawie. Fryzjerzy podnoszą ceny