Rolnicy. Podlasie. Czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź? [WIDEO]

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź? [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź? [WIDEO]

2022-01-14 7:00

W najbliższą niedzielę zobaczymy kolejny nowy odcinek serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Oczywiście widzowie ponownie będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów: Gienka i Andrzeja oraz Emilii Korolczuk. Dowiemy się m.in.: Jaką niespodziankę z okazji rocznicy ślubu przygotował Michał, czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź oraz czy Emilce uda się złapać „Muminka”?

Widzowie serialu „Rolnicy. Podlasie” już nie mogą doczekać się kolejnego nowego odcinka 4. sezonu. W 3. odsłonie serii na ekranach ponownie pojawiają się ich ulubieni bohaterowie: Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek. Co nowego w ich gospodarstwach?

Czytaj też: Andrzej z Plutycz. Ile ma lat? Kim jest NAPRAWDĘ bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź?

W kolejnym odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie” Gienek i Andrzej ponownie goszczą Jastrzębia, który dzieli się z nimi niedawno usłyszaną plotką. Mianowicie w Plutyczach i okolicy ponoć grasuje niedźwiedź. Co tak naprawdę ma na myśli Sławek?

Panowie w niedzielnym odcinku będą również wspólnie zbierać dynie, a podczas ich rozmów nie zabraknie słynnego poczucia humoru Jastrzębia.

Rocznica ślubu Michała i Natalii

W 3. odcinku 4. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” ponownie zobaczymy ranczo Michała i Natalii, w którym rolnik oprócz typowych prac gospodarskich zajmie się planowaniem niespodzianki dla żony z okazji ich rocznicy ślubu.

Natomiast w Laszkach Emilia i Karol skupią się na złapaniu „Muminka”, który ma stać się bykiem rozpłodowym.

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

3. odcinek 4. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” będzie można obejrzeć już w tę niedzielę, 16 stycznia, na antenie telewizji FOKUS TV. Początek o godz. 20:15. Jego zwiastun powyżej.