Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wyjaśnia relację z Emilką. „Coś się popsuło”

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wyjaśnia relację z Emilką. „Coś się popsuło”

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wyjaśnia relację z Emilką. „Coś się popsuło”

2022-05-26 17:01

Rolnicy. Podlasie to produkcja, w której wspólnie występują Andrzej z Plutycz i Emilka Korolczuk. Gospodarz z okolic Bielska Podlaskiego swego czasu liczył, że ich relacja się rozwinie. Co zatem poszło nie tak?

Rolnicy. Podlasie to jedna z najbardziej popularnych serialowych produkcji. Najważniejszymi bohaterami tego serialu są Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilka Korolczuk z Laszek. Na fali popularności gwiazdy programu Fokus TV założyły konta w mediach społecznościowych, w których nawiązują kontakt ze swoimi fanami, ale również utworzyły swoje kanały na platformie YouTube. Tam natomiast prezentują kulisy pracy na roli.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju z Plutycz. „To kabaret”

„Rolnicy. Podlasie”. Jak Andrzej z Plutycz poznał Emilkę?

Co ciekawe, chociaż Plutycze i Laszki dzieli jedynie 20 km, to Andrzej z Plutycz nie znał wcześniej Emilki Korolczuk. Para poznała się dopiero na planie serialu i jak zdradził rolnik „Gazecie Współczesnej”, doszło do tego z jego inicjatywy.

- Emilki przed serialem w ogóle nie znałem. Ale podobała mi się i dlatego zaproponowałem produkcji aby zorganizowali jakieś spotkanie. I tak się też stało. Ona była w Plutyczach, ja w Laszkach – powiedział Andrzej z Plutycz.

Andrzej z Plutycz wyznał, dlaczego nie wyszło z Emilką

Ze słów Andrzeja wyraźnie wynika, że miał on nadzieję na to, iż jego relacja z Emilką będzie się rozwijać, ale niestety im nie wyszło. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” przyznała, że coś popsuło się w ich relacji, ale można odnieść wrażenie, iż to sołtys Laszek nie chciała się w nią mocniej angażować.

- Potem coś się jednak popsuło. Emilka nie chciała rozwijać tej znajomości. Nie wiem dlaczego tak się stało. Ale już na początku naszej znajomości jeden człowiek z produkcji powiedział mi abym sobie odpuścił, bo to nie jest dziewczyna dla mnie. Może miał rację – powiedział „Gazecie Współczesnej” Andrzej z Plutycz.

„Rolnicy. Podlasie”. Nowe odcinki

Przygody Andrzeja z Plutycz i Emilki Korolczuk możecie oglądać w każdą niedzielę na antenie Fokus TV. Nowy odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” ma premierę o godz. 20.00.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej pracuje z Tomkiem przy pryzmie kukurydzy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl