Zakupy

Powstaje kolejny sklep sieci Aldi Białystok. Gdzie otwarty zostanie nowy obiekt? [ZDJĘCIA]

2023-09-11 14:23

W Białymstoku powstanie czwarty sklep sieci Aldi. Wcześniej w stolicy Podlasia otworzono dwa takie obiekty: przy ul. Kraszewskiego i ul. Wierzbowej, w budowie jest kolejny przy ul. Raginisa. Teraz powstaje nowy sklep Aldi Białystok. Gdzie dokładnie powstanie? Znamy lokalizację!

Nowy sklep Aldi w Białymstoku

W 2023 r. Aldi zaplanowało otwarcie około 60 nowych obiektów w całej Polsce. Tylko na początku września otworzone zostaną nowe sklepy w Gdańsku, Gliwicach i Miśliborzu.

Aldi Białystok – ul. Bacieczki

Dwa nowe obiekty sieci Aldi powstaną również w Białymstoku. Przypominamy, że w stolicy Podlasia działają już dwa takie sklepy:

  • przy ul. Kraszewskiego 45,
  • przy ul. Wierzbowej 6.

Na ukończeniu jest budowa Aldi Białystok przy ul. Raginisa 74 na Jaroszówce. Nowym sklepem sieci będzie sklep zlokalizowany niedaleko trasy Niepodległości. Konkretnie kolejny sklep Aldi Białystok powstanie na ul. Bacieczki.

Aldi Białystok ul. Bacieczki – kiedy otwarcie?

Budowa nowego sklepu Aldi Białystok ruszyła pod koniec sierpnia, na razie trwają prace budowlane. Byliśmy na miejscu i poniżej znajdziecie galerię z miejsca budowy Aldi Białystok przy ul. Bacieczki. Kiedy należy przewidywać otwarcia sklepu? Chociaż firma uruchomiła rekrutację i można już ubiegać się o pracę w nowym sklepie, to raczej należy się spodziewać uruchomienia placówki w nowym roku.

Wzruszający gest kierowcy. Dużo emocji i łzy szczęścia na Retro Kart Białystok