Polska modelka z Białegostoku zaręczona ze starszym o 35 lat milionerem. Kim jest Caroline Derpieński?

i

Autor: akpa.pl Caroline Derpieński

Gwiazdy

Polska modelka z Białegostoku zaręczona ze starszym o 35 lat milionerem. Kim jest Caroline Derpieński?

2023-04-27 10:43

Caroline Derpieński w ostatnim czasie pojawiła się w Polsce i od razu zrobiło się o niej głośno. Ta pochodząca z Białegostoku modelka podbija Instagram, a historia jej życia porusza tysiące internautów. Kim jest Caroline Derpieński?

Caroline Derpieński, a właściwie Karolina Maria Derpieńska, bo tak naprawdę się nazywa 22-letnia białostoczanka, robi niezwykłą karierę za oceanem. Polska spełnia się na wybiegu jako modelka, ma imponującą liczbę fanów na Instagramie, a w ostatnim czasie głośno wokół niej zrobiło się z powodu jej związku z o 35 lat starszym milionerem. Derpieński jest z nim zaręczona, chociaż para rok temu przeżywała bardzo trudne chwile, pojawiły się również zarzuty o przemoc fizyczną i psychiczną. Kim jest Caroline Derpieński?

Kim jest Caroline Derpieński?

22-latka Caroline Derpieński urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Jej tata jest Amerykaninem, a mama Polką. Po rozwodzie rodziców, Caroline wróciła z matką do Polski i zamieszkały w Białymstoku. To właśnie w stolicy województwa podlaskiego modelka spędziła większość swojego życia. Wyprowadziła się stamtąd dopiero po 18. roku życia.

Caroline jest modelką i pracuje właśnie w tej branży. 22-latka dotychczas chodziła już po wybiegach na pokazach mody w Nowym Jorku, Miami czy Los Angeles. Oprócz tego jest również influencerką, a w social mediach zgromadziła już ogromne grono fanów.

Caroline Derpieński – Instagram

Obecnie Caroline Derpieński na Instagramie obserwuje 6,1 mln osób, co daje jej drugie miejsce na liście najpopularniejszych polskich influencerów. Caroline wyprzedza jedynie Robert Lewandowski z 33,3 mln followersów. Poniżej zamieszczamy kilka ostatnich postów modelki.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej: Woliński o fantazjach starszych facetów