Nowy Auchan powstanie w Białymstoku. Znamy lokalizację!

i

Autor: Wikimedia commons Nowy Auchan powstanie w Białymstoku. Znamy lokalizację!

Inwestycje

Nowy Auchan powstanie w Białymstoku. Znamy lokalizację!

2024-06-06 16:04

W Białymstoku powstanie kolejny supermarket sieci Auchan. Będzie zlokalizowany na osiedlu Wygoda. Do zagospodarowania jest tam 6 ha terenu.

Nowy Auchan w Białymstoku. Znamy lokalizację

Rozpoczęto poszukiwania firm, które chciałyby zaangażować się w projekt.

W Białymstoku działają obecnie dwa supermarkety Auchan. Pierwszy powstał w 2000 r. przy ul. Produkcyjnej, kolejny natomiast w 2008 r. przy ul. Hetmańskiej. Utworzenie Trzeciego sklepu zaplanowano na zbiegu ulic: Kazimierza Wielkiego, 42 Pułku Piechoty i Generała Nikodema Sulika.

QUIZ: Czy to dzielnica Białegostoku? Jak dobrze znasz osiedla stolicy województwa podlaskiego?

Pytanie 1 z 16
Która z tych dzielnic leży w Białymstoku?

Prestiżowa inwestycja w Białymstoku. Powstanie kolejny sklep Auchan

Obecnie sieć rozpoczęła planowanie nowego centrum. W tym przedsięwzięciu wspierać ma ją Nhood Services Poland. To lider w dziedzinie doradztwa inwestycyjnego na rynku nieruchomości.

- To zlecenie potwierdza zaufanie do profesjonalizmu naszego zespołu oraz jego bogatego doświadczenia. Jesteśmy gotowi na wyzwania, jakie niesie ze sobą doradztwo w tak prestiżowej inwestycji - powiedział Marcin Stokowiec, Head of Development w Nhood Services Poland.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Nhood Services Poland, która pozwoli nam otworzyć kolejną lokalizację sklepu Auchan w Białymstoku. Nasze wcześniejsze wspólne projekty były sukcesem, co skłoniło nas do podjęcia decyzji o skorzystaniu z usług Nhood w kontekście planowania tej inwestycji - dodał Artur Zawieska, Dyrektor ds. nieruchomości w Auchan Polska.

Jak podkreśliła z kolei Anna Będkowska, Project Manager w Nhood Services Poland, planowany teren inwestycji, to bardzo dogodnie położony obszar, z dużym potencjałem handlowym.

ZOBACZ PONIŻEJ: Tak postępują prace przy dworcu PKP w Białymstoku 

SHORT - Poranek - 5.03 - Sklepy monopolowe w Radomiu | ESKA
Listen on Spreaker.