Michał Anioł - Siła Rozpędu. Nowy klip na Youtube

i

Autor: Facebook / Kadr z klipu Kadr z klipu "Siła Rozpędu". Premiera odbyła się 22 stycznia

Białostocki raper zrobił klip za 50 tys. zł. Takiego widoku się nie spodziewasz! [WIDEO]

2020-08-31 8:32

Jak wygląda polski klip, którego budżet przekracza 50 tys. zł? Pochodzący z Białegostoku raper Michał Anioł postanowił to pokazać. Właśnie wypuścił najnowszy numer pt. Krem. Takiego widoku na ESKA Białystok się nie spodziewacie!

- Zrobiłem klip, którego budżet przekracza 50 tys. złotych! Musisz to zobaczyć! - napisał na swoim facebookowym fanpage'u Michał Anioł.

Białostocki raper pracuje obecnie nad nową płytą. Kolejnym efektem jego pracy jest numer pt. Krem, do którego bit wyprodukował Foxs. 

Jak wygląda obraz wideo, którego budżet przekroczył 50 tysięcy złotych? Jedno jest pewne - czego byście się nie domyślali, to takiego widoku się nie spodziewacie:

Tablice rejestracyjne w województwie podlaskim. Rozpoznasz wszystkie?

Pytanie 1 z 9
BSK to oczywiście powiat:

Michał Anioł (pod takim pseudonimem najnowszy album nagrywa białostocki raper Michał Kisiel) w "branży" działa od ponad 12 lat. Zrzeszony był m.in. ze Step Records, jedną z największych hiphopowych wytwórni w Polsce. Pod jej skrzydłami wydał album Pismo Święte. Michał Anioł popularność w lokalnym środowisku zdobył dobrze przyjętymi mixtape'ami. Współpracował z czołowymi raperami polskiej sceny rapowej.