Maxim - Cała Naprzód [KLIP]

i

Autor: YT / kadr z klipu Maxim - Cała Naprzód ft. Zeus / kadr z klipu

Maxim - Cała Naprzód ft. Zeus. Pozytywna energia z Podlasiem w tle [WIDEO]

2020-09-17 8:47

W sieci ukazał się nowy klip białostockiego rapera Maxima promujący płytę "KLASA". W utworze gościnnie pojawił się Zeus z Łodzi, a obraz wideo zabiera nas w kilkuminutową muzyczną podróż osadzoną m.in. pośród pięknych zakatków naszego regionu.

ESKA XD #001

Maxim - Cała naprzód. Nowy klip w podlaskim w tle

"Cała Naprzód" to tytuł kolejnego numer ze zbliżającego się solowego krążka Maxima - białostockiego rapera oraz frontmana zespołu SamoHa. Kawałek w sam raz na doładowanie baterii pozytywnym vibem podczas dobiegającego już powoli końca kalendarzowego lata zabiera nas nie tylko w muzyczną, ale i regionalną podróż. Na klipie zobaczymy bowiem piękne zakątki województwa podlaskiego. Wśród nich znalazły się: Jezioro Płaskie, Suwalski Park Krajobrazowy, Dowspuda - Pałac Ludwika Paca w Raczkach, Amfiteatr Wodziłkowski, Oz Turtulski, Jezioro Hańcza, Cisowa Góra, Puszcza Augustowska, Głazowisko Bachanowo, Białystok, Suwałki oraz Białowieża.

Hot16Challenge2: Jest kolejna PETARDA z Podlasia! Tym razem od Maxima [WIDEO]

Gościnnie w utworze udzielił się Zeus - raper z Łodzi, ktory zimą tego roku promował stolicę województwa podlaskiego w swoim klipie: "Zeus, jak mogłeś?!" Białostoczanie zachwyceni promocją miasta w teledysku. Za bit do kawałka odpowiedzialny jest duet SoSpecial, a teledysk to dzieło podlaskiej ekipy KING YETI. Jego produkcję wsparł Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Jak wyszło? Naszym zdaniem BOMBA, ale Wy posłuchajcie i zobaczcie sami!

Maxim - KLASA

Teledysk do utworu "Cała Naprzód" promuje 4 solowe wydawnictwo Maxima. Album "KLASA" - bo o nim mowa - stanowić ma reportaż z życia rapera - nauczyciela, który łączy dwa kontrastujące ze sobą światy i podąża w kierunku swoich marzeń, często najwyższym kosztem. Emocje, jakie towarzyszą poszczególnym utworom, doskonale oddają stan, w których powstawały.

Ale to ma MOC! MAXIM zostanie legendą? Sprawdźcie jak brzmi "Totti"! [WIDEO]

Premiera albumu zaplanowana jest na 31 października 2020 roku, dzień po premierze płyty. Również tego dnia zaplanowano koncert promocyjny w klubie Bestratda w Białymstoku (stary Czarci Pub).